Dažniausiai užduodami klausimai

Visas, kurios nerado vietos jūsų namuose. Perskaitėte ir norite pasikeiti į neskaitytas.

Papildyti virtualią piniginę galite keliais būdais:

  1. Paskelbkite knygos pardavimą ir pardavus bei pirkėjui patvirtinus sėkmingą sandorį, jūsų piniginė pasipildys atitinkama suma.
  2. Virtualioje piniginėje trūkstamą sumą galite sumokėti iš savo banko sąskaitos.
  3. Pakvieskite draugą prisijungti ir gaukite 3 € premiją.

  1. Atsiimti pas pardavėją namuose.
  2. Gali būti siunčiamos per Omniva ir LP Express siuntų terminalus

Pardavėjas gavęs pranešimą, kad apmokėta už knygą su siuntimu, turi per 3 dienas išsiųsti ir informuoti pirkėją nusiunčiant jam siuntos sekimo kodą. Pirkėjas gavęs siuntą, bet nevėliau kaip per 3 dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą, turi patvirtinti apie siuntos gavimą.

Neišsiuntus siuntos per 5 dienas, laikoma kad pardavėjas neįvykdė sandorio. Tokiu atveju pardavėjui skiriama 3 € bauda, o pirkėjui 3 € kompensacija ir grąžinama visa sumokėta suma į virtualią sąskaitą.

Knygos siunčiamos per Omniva arba LP Express paštomatus.

Pirkėjas pasirinkęs knygos pristatymą, sumoka už siuntos pristatymą į jūsų virtualią sąskaitą.

Pardavėjas išsiunčia siuntą savo lėšomis, nes pirkėjas jau apmokėjo jums, ir tuos pinigus galėsite panaudoti knygų pirkimui ir siuntimui apmokėti.

Siuntimo instrukcijos yra paštomatų tinklalapiuose:

Tinkamai supakuokite siuntą, kad siuntimo metu nebūtų pažeista.

Turite pasirinkti (kai keliate prekę) "Tik parduodu", tada paprašys patvirtinti banko sąskaitą (dėl saugumo). Parduodant prekes pirkėjas perveda pinigus TIESIAI į jūsų patvirtintą banko sąskaitą. Šiuo atveju portalas negali kontroliuoti sandorio eigos, už sandorį atsakingi tik jo dalyviai.

Dalyvavimas NaudotosKnygos.lt Jums nieko nekainuoja. Jums nereikia mokėti registracijos mokesčio, nereikia mokėti komisinių ar kitų mokesčių.

Pirkėjo sumokėti pinigai yra „įšaldomi“ kelių dienų laikotarpiui, kol pirkėjas patvirtina, jog knyga jam buvo perduoda ar gauta išsiuntus. Tuomet pinigai pasiekia pardavėjo sąskaitą.

Tokiu būdu užtikrinama, jog nebūtų bandymų apgauti siunčiant ne tokią knygą ar nesiunčiant visai ir tikintis gauti pinigus. Visą informaciją matysite pardavimo proceso metu, sekite instrukcijas. Jei norite pirkti knygą nepasiūlę mainams savo knygos, turėsite sumokėti visą knygos kainą.

Virtualūs pinigai skirti cirkuliuoti NaudotosKnygos.lt viduje. Čia perdavus knygą kitam žmogui, papildyta virtuali piniginė skirta TIK kitoms knygoms įsigyti iš portalo, pinigai nėra pervedami į jūsų banko sąskaitą. Jei norite gauti pinigus į bano sąskaitą, skaitykite punktą "Jei noriu tik parduoti knygas? "

Panaudokite slaptažodžio priminimo formą, kurią galima rasti žemiau prisijungimo formos arba paspaudus šią nuorodą slaptažodžio priminimas

Nurodykite el. pašto adresą, kurį įvedėte registruodamiesi ir sekite tolimesnes instrukcijas. Jei registravotės jungiantis per socialinius tinklus, nurodykite socialinei paskyrai naudotą el.pašto adresą.

Spaudžiate [Jūsų vardas] -> Profilis -> Paskyros administravimas -> Ištrinti paskyrą.

Bus ištrinti visi jūsų duomenys, pinigai esantys virtualioje sąskaitoje ir visi skelbimai!

Jei portalas neužsikrauna teisingai, nematote tinklalapio dalių, kurias įpratę matyti, pirmiausia pabandykite prisijungti prie tinklalapio iš kitos naršyklės (Mozilla, Internet Explorer, Opera ar Google Chrome), kito kompiuterio ar išmaniojo įrenginio. Jei problema pastebima visuose įrenginiuose, užfiksuokite problemą ir atsiųskite ekrano nuotrauką administracijai. Jūsų pastabumas svarbus tobulint portalą ir išvengiant rimtesnių veikimo sutrikimų.

Jei sutrikimas pastebimas tik vienoje naršyklėje, turėtumėte ištrinti savo naršyklės cache atmintį. Tai galite padaryti naršyklės lange paspaudę mygtukų kombinaciją CTRL + F5 arba CTRL + R.

Vienintelė knygų mainų platforma neimanti komisinių ar narystės mokesčių!