Kaip veikia NaudotosKnygos.LT?

NaudotosKnygos.LT nėra eilinis skelbimų portalas. Tai tarpinė stotelė knygoms, kurios ieško naujų namų.

Pardavimas € tiesiai į jūsų banko sąskaitą

Mainai virtualūs € kitos knygos

Norintys tik parduoti knygą tai gali padaryti pasirinkę opciją "Tik parduodu" tada pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą arba atsiskaitysite susitikę su pirkėju

Kas paskatino kurti NaudotosKnygos.lt?

Keičiasi mūsų supratimas apie vartojiškumą, daiktų naudojimą ir jų perteklių. Todėl zero waste, dalinimosi, antro šanso suteikimo daiktams bei minimalizmo kultūra įgauna pagreitį mūsų visuomenėje. Ir tai yra SMAGU!

Štai čia NAUDOTOSKNYGOS.LT bando išspręsti šią problemą, tarp mainų įterpdami virtualią valiutą, kuri neišeina už portalo ribų ir taip skatina mainus portale.

Pinigų vaidmuo mainuose

Pinigai cirkuliuoja tik NaudotosKnygos.lt viduje. Pardavę knygą, gautą sumą galite išleisti tik kitai knygai įsigyti.

Portalo viduje cirkuliuojanti valiutai taip pat nėra patraukli aferistams, kurie nori gauti ir pinigus, ir knygas. Tad galite būti ramūs, jog NaudotosKnygos.lt saugi erdvė dalintis. Pinigai į pardavėjo virtualią sąskaitą įplaukia tik tuomet, kai jūs gaunate knygą ir patvirtinate jos gavimą.

Virtuali portalo piniginė įgalina mainyti, net jei du žmonės tarpusavyje neturi konkrečių knygų, kuriomis norėtų keistis.

Kiek kainuoja dalyvauti NaudotosKnygos.lt?

NIEKO! Dalyvavimas Jums nieko nekainuoja. Jums nereikia mokėti registracijos mokesčio, nereikia mokėti komisinių ar kitų mokesčių.

Naudingų mainų / pardavimų ir gerų įspūdžių!

Vienintelė knygų mainų platforma neimanti komisinių ar narystės mokesčių!