Žvalgo mokinys. Priešistorė 2. Hekemo Viržyno mūšis

Žvalgo mokinys. Priešistorė 2. Hekemo Viržyno mūšis

Autorius: John Flanagan

ISBN kodas: 9786094415371
Išleidimo metai: 2018
Puslapių skaičius: 320
Viršelis: Kietas
– Žinote, kaip mes sakome: „Paprastas lankininkas treniruojasi, kol pataiko. Žvalgas...
– ...treniruojasi, kol niekada neprašauna“, – užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
– A, kaip matau, jau girdėjot, – tarė.
Kas dėjosi Araluene, kai Holtas su Krauliu buvo dar jauni žvalgai, o apie Vilį niekas nė nežinojo?
Maištaujantis baronas Morgaratas surinko didžiulę kariuomenę žvėriažmogių kalkarų ir kėsinasi užgrobti visą karalystę. O žvalgai, žinoma, ruošiasi lemiamam mūšiui – kai negali nugalėti priešo jėga ir karių skaičiumi, lieka pasikliauti sumanumu ir drąsa.
Johnas Flanaganas (g. 1944 m.) – australų rašytojas, Lietuvoje ir pasaulyje mėgstamas už nuotykių serijas „Žvalgo mokinys“ ir „Brolija“. Skaitytojus džiugina mūšiai ir pavojingos užduotys, humoras ir ryškūs veikėjai, kurių didžiausios vertybės – ištikimybė, narsa, siekis tobulėti ir padėti pakliuvusiems į bėdą. Šioje knygoje autorius tęsia „Žvalgo mokinio“ priešistorės pasakojimą apie žvalgų nuotykius tais laikais, kai baronas Morgaratas siekė užgrobti Aralueno karalystės valdžią, žvalgo mokinys Vilis dar nė nebuvo gimęs, o vėliau legendomis tapę Holtas ir Kraulis tebuvo jauni žvalgai.
Ši serija patiks ne tik „Žvalgo mokinio“ gerbėjams, norintiems sužinoti ankstesnius įvykius bei kaip Holtas užsitarnavo savo šlovę, bet ir dar nespėjusiems susipažinti su Johno Flanagano kūryba – nuotykiai, pavojai, netikėtumai ir žvalgų pokštai įtrauks ir suteiks skaitymo malonumą.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!