Vilma Pundienė, Rima Bačkienė, Vaidotas Januškis

Vilma Pundienė, Rima Bačkienė, Vaidotas Januškis
ISBN kodas: 9785430054236
Išleidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 88
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Naujajame vadovėlio komplekte stiprinamas geografijos kurso turinio integralumas. Mokymo turiniu atskleidžiamas vis didėjantis žinių ir gebėjimų augimas. Puoselėjamas mokinių gebėjimas taikyti geografijos žinias ir įgūdžius asmeniniame gyvenime. Leidinys derintas su VI klasės „Šok“ serijos geografijos vadovėlio „Mūsų daug - pasaulis vienas“ komplektu.

Vadovėlis išsiskiria aiškia struktūra. Temų suderinamumas sudaro galimybę integruotis su kitais mokomaisiais dalykais. Šis geografijos vadovėlio komplektas priderintas prie kitų VII klasės „Šok“ serijos vadovėlių.

Vadovėlį sudaro įvadas ir septyni skyriai. Kiekvienas skyrius baigiamas apibendrinimu, kuriame pateikiamos praktinės užduotys ir trumpa metodika, kaip jas atlikti. Mokiniui suprantamai aiškinama, kaip reikėtų diskutuoti, pristatyti plakatą ar parašyti geografijos rašinį. Vadovėlį papildo komplekto dalys - pratybų sąsiuviniai ir mokytojo knyga. Pratybos sąsiuviniuose - praktinės užduotys, kurios padės įtvirtinti pamokos medžiagą, o mokytojo knyga bus naudinga mokytojui, dirbančiam su vadovėliu ir pratybų sąsiuviniu, jis turės galimybę pasirinkti ir taikyti siūlomus įvairius mokymo metodus, rengiantis kai kurioms pamokoms pasitarti su savo kolegomis - kitų dalykų mokytojais.

Mokiniai, kurie geografijos mokysis pagal šį „Šok“ serijos vadovėlį, nenuobodžiaus: kels mokymosi uždavinius, analizuos informatyvią vaizdinę medžiagą, darys išvadas ir atliks įdomias praktines užduotis.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!