Vieną kartą

Vieną kartą

Autorius: Sigitas Poškus

ISBN kodas: 9789955385011
Išleidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 252
Viršelis: Minkštas
Sigitas Poškus (g. 1957) - vienas savičiausių ir įdomiausių šiuolaikinių vaikų rašytojų. Jo kuriamas pasaulis kartais keistas, neįtikėtinas, bet visada šviesus ir jaukus - mažam ir dideliam. Į šią rinktinę sudėtos žaismingai ir meniškai parašytos istorijos, žadinančios vaizduotę, skatinančios įsižiūrėti į šalia esančių „mažųjų padarėlių" pasaulį. Autorius tartum žaidžia žodžių reikšmėmis ir sąskambiais, sąmojingai ir šmaikščiai supindamas lietuvių tautosakos, pasaulio literatūros, šių dienų, ypač pamarios krašto, realijų nuotrupas. Mažiesiems knygos veikėjams - vabalėliams, musėms, žiurkėnams, žvirbliams, varnoms, jūros žuvims - nutinka įvairiausių smagių nuotykių: jie keliauja, filosofuoja, rašo poeziją ir netgi rezga intrigas.
Sigitas Poškus yra pelnęs premiją už svarbiausią metų vaikų literatūros debiutą, jo knygas „Vieną kartą" (2003) ir „Amalgama" (2007) Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos Lietuvos skyrius pripažino geriausiomis Metų poezijos knygomis vaikams.
Šią rinktinę sudaro anksčiau išleistos knygos: „Trumpos pasakaitės" („Baublys",1995 ); „Su varna Barbora" (S. Jokužio leidykla-spaustuvė, 2007); „Pajūrio naujienos" (Ciklonas, 2007) „Dovilės albumas"( VšĮ „GSG", 2004); „Neramios dienos" (S. Jokužio leidykla -spaustuvė, 2007).

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!