Vėjo šešėlis

Vėjo šešėlis

Autorius: Carlos Ruiz Zafon

ISBN kodas: 9986164036
Išleidimo metai: 2005
Puslapių skaičius: 488
Viršelis: Kietas
Ispanų autoriaus Carlos Ruiz Zafón romanas „Vėjo šešėlis. Pamirštų knygų kapinės“ tapo literatūros sensacija. 2001-ais metais pirmą kartą išleistas mistinis pasakojimas apie pokario Barseloną, knygas, rašytojus, netektis ir uždraustą meilę, užbūrė skaitytojus savo klampia atmosfera, įtemptu siužetu ir pačiais keisčiausiais veikėjų portretais.
Dešimties metų Danielis, netekęs mamos, vieną rytą supranta, kad jos veidas blėsta iš atminties. Jo tėvas, norėdamas sumažinti vaiko skausmą, atskleidžia paslaptį apie slaptą biblioteką, kurioje saugomos pamirštos knygos. Tėtis siūlo pasiimti vieną knygą. Berniukas išsirenka romaną „Vėjo šešėlis“, kurį parašė nežinomas rašytojas Žiuljenas Karaksas. Šis kūrinys ne tik sužadina meilę literatūrai, bet ir amžiams supina knygos ir Danieliaus likimą.
Danielis susižavi knyga. Pasiryžęs rasti daugiau kūrinių jis pradeda domėtis paslaptinga autoriaus asmenybe. Tačiau Žiuljeno Karakso likimas kelia vis daugiau klausimų. Kodėl talentingas rašytojas mirė skurde ir kodėl kažkas ieško ir degina visas jo knygas? Atrodo, „Vėjo šešėlis“ yra vienintelis likęs egzempliorius, įrodantis, kad autorius egzistavo, o Danieliui teks saugoti ne tik jį, bet ir savo gyvybę.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!