Vandens skonis

Vandens skonis

Autorius: Emmi Itäranta

ISBN kodas: 9786094414671
Išleidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 312
Viršelis: Kietas
Pasaulis pasikeitė. Vanduo, anksčiau buvęs toks įprastas, staiga tapo didžiausiu žmonių troškimu. Negana to, kiekvienas jų žingsnis stebimas despotiškos valdžios tarsi po padidinamuoju stiklu, o praeitis – tik juoda dėmė istorijoje. Po mylimo tėvo mirties septyniolikmetė Norija Katio perima visas arbatos meistro pareigybes, o kartu ir šią, dar senąjį pasaulį menančią, profesiją lydinčias paslaptis – tik ji žino apie tyro vandens šaltinį. Ir vis dėlto, nors pasaulis nebe toks, kaip anksčiau, yra dalykų, kurie visuomet liks amžini. Norijai tenka skausmingai suvokti, kad atmintis ir žodžio galia gali išsaugoti geresnės ateities viltį.

Jaunos arbatos meistrės Norijos Katio pečius užgula didelė atsakomybė – tėvas jai patiki saugoti galbūt vienintelį pasaulyje likusį ir į valdžios rankas nepatekusį tyrą vandens šaltinį. Tačiau merginai tenka išmokti, kad ne visos paslaptys – net saugotos ištisų kartų – yra vertos žmonių kančių. Kai kurias iš jų tenka atskleisti dėl tikrųjų vertybių.

Tai pirmoji suomių rašytojos Emmi Itäranta (g. 1976 m.) knyga, iškart sulaukusi skaitytojų pripažinimo, susižėrusi ne vieną apdovanojimą ir jau išversta į kelias dešimtis kalbų. Ši jaudinanti istorija privers ne vieną susimąstyti, kaip mūsų pasirinkimai gali keisti pasaulį.

Šią knygą siūlo:
4 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!