Vadovo kelias

Vadovo kelias

Autorius: Jo šventenybė Dalai Lama, Laurens van den Muyzenberg

ISBN kodas: 9789955381365
Išleidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 168
Viršelis: Kietas
Knygoje gausu Jo Šventenybės gyvenimo epizodų, minčių, ypatingų įžvalgų. Čia aprašyti jo susitikimai ir su Mao Zedong'u, ir su Tibeto išeivijos vyriausybės nariais; taip pat išreiškiamas Dalai Lamos pozityvus požiūris į turtą ir laisvosios rinkos ekonomiką. Knygoje akcentuojama teigiamos lyderystės būtinybė, pareiga išmintingai vadovauti pokyčiams, galintiems turėti įtakos įvairiausiuose lygmenyse - pradedant konkretaus asmens gyvenimu ir baigiant visuotiniais reiškiniais.
"Vadovo kelyje" skaitytojui siūomos praktinės užduotys ir pateikiami konkretūs pavyzdžiai - taip jis iš pradžių sužino, kaip priimti teisingus sprendimus, paskui nagrinėja vadovavimo organizacijoms klausimus, o tuomet jau gali mąstyti, kaip naujuosius principus pritaikyti sprendžiant tokias gyvybiškai svarbias problemas kaip skurdas, tvarumas, kultūrų skirtumai ir gamtos išsaugojimas.
Tikras lyderis pripažįsta, kad pokyčiai neišvengiami, kad būtina jausti visuotinę atsakomybę, ekonominėse sistemose diegti moralines vertybes ir jomis vadovautis. Toks ir yra vadovo kelias.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!