Vadovavimas sopranų stiliumi

Vadovavimas sopranų stiliumi
ISBN kodas: 9789955242482
Išleidimo metai: 2006
Puslapių skaičius: 252
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Konfliktai dėl lojalumo. Darbo sutarčių nutraukimas. Kintanti kultūra. Naujos konkurencijos grėsmės. Šios frazės tinka iššūkiams, su kuriais susiduria daugybė klestinčių įmonių. Jos apibūdina ir išbandymus, su kuriais susiduria kita žinoma organizacija – televizinė Sopranų šeima.
 Tonis Soprano – šeimos galva – žino, kaip sunku būti geru vadovu, ypač pokyčių, painiavos ir krizių aplinkoje. Jis patyrė, ką reiškia susirasti gabių žmonių ir juos išlaikyti. Apie ištikimybę išvis kalbėti neverta – pamirškite tai! Versle, jei nenori, kad tave „užverstų“, vien ištikimybės nepakanka.
 Dabartinė verslo aplinka net patį pažangiausią vadovą dažnai verčia jaustis bejėgiu, nesugebančiu priimti sprendimų ar jų įgyvendinti. Tonis Soprano žino, kad jei nori kažką nuveikti, turi keisti savo vadovavimo metodus.
 
Pagrindinės knygos dalys:
• Kas čia bosas: paprasta, aiški ir lengvai pritaikoma struktūra
• Nesąmoningo noro sunaikinti konkurentą suvokimas
• Šviesioji ir tamsioji instruktavimo pusės
• Išrėžk man viską tiesiai į akis – kaip priimti kritiką
• Charizma: šis tas daugiau nei akį rėžiantis kaklaraištis ir pigus cigaras
• „Pasisėdėjimai“ ir kitos konfliktų valdymo priemonės
 Apie autorę
 Deboros Himsel pareigos „Avon“ kompanijoje – tarptautinis vadovavimo vystymas, vadovavimo tęstinumo planavimas, naujų darbuotojų paieška ir veiklos valdymas. Prieš pradėdama dirbti „Avon“, Debi dirbo „Bankers Trust“ Žmoniškųjų išteklių skyriaus viceprezidente ir „Pfizer“ Strateginio mokymo ir vystymo direktore. Per 18 darbo vadovavimo vystymo srityje metų ji sukaupė tokią patirtį, kuria gali pasigirti tik nedaugelis šios srities profesionalų.

Šią knygą siūlo:
14.20 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Gera
Kampučiai padilę, puslapiai pageltę.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!