Užsienio rašytojų meilės romanai: Ašaros rojuje. Aistrų dvikova

Užsienio rašytojų meilės romanai: Ašaros rojuje. Aistrų dvikova
ISBN kodas: 9789986000204
Išleidimo metai: 1994
Puslapių skaičius: 336
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Ašaros rojuje
Nepaprastą pasisekimą tarp Vakarų šalių skaitytojų turi Naujosios Zelandijos rašytojos Robinos Donald knygos galbūt daugiausia dėl jų žanro. Tai — „romansai“, arba meilės romanai. „Ašaros rojuje“ — puikus šio žanro pavyzdys.
Romano herojė Kendisė Hjum ieško savo sesers. Apie tai, kad turi seserį, dėl tragiškų aplinkybių ji ilgą laiką net nežinojo. Ieškodama sesers, Kendisė Hjum atsiduria vienoje Polinezijos saloje. Šiame rojaus kampelyje ji randa ne tik seserį, bet ir savo pirmą ir vienintelę meilę. Savo duotą įžadą niekada nepasiduoti meilės kerams, kurie ne kartą sužalojo jai artimų žmonių likimus, ji sulaužė priešindamasi likimo atsiųstam į jos gyvenimą vyrui.
Ši knyga toms, kurios tiki meile — nepaprasta, vienintele, visagale. Ši knyga toms, kurios sugeba svajoti, laikinai užmiršti žemiškojo gyvenimo sunkumus.
Aistrų dvikova
Romanas „Aistrų dvikova“ priskiriamas labai populiariam Vakaruose meilės romano žanrui. Jo herojai — nepaprastai patrauklūs, jų išgyvenimai — labai melodramiški. Ši knyga sužavės skaitytojus ir mūsų šalyje. Ypač ją turėtų pamėgti moterys.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!