UŽRAŠYK IR SUDEGINK. Kiek gali atsiverti, kai niekas nemato? Stulbinamo populiarumo sulaukęs savęs pažinimo dienoraštis – jau lietuviškai! (rausvas)

UŽRAŠYK IR SUDEGINK. Kiek gali atsiverti, kai niekas nemato? Stulbinamo populiarumo sulaukęs savęs pažinimo dienoraštis – jau lietuviškai! (rausvas)

Autorius: Sharon Jones

ISBN kodas: 9786094871771
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 152
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Amerikoje parduota daugiau nei 1 milijonas egzempliorių, leidybos teises jau įsigijo leidėjai iš 22 šalių. KIEK GALI ATSIVERTI, KAI NIEKAS NEŽIŪRI? Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter... Pasaulis tapo viena milžiniška išpažinčių platforma. Visuomenėje, kurioje dalijamės viskuo, „Užrašyk ir sudegink“ plaukia prieš srovę ir mandagiai prašo nesidalyti niekuo. Tačiau ragina atsakyti sau į svarbiausius gyvenimo klausimus: Kas aš esu? Kaip čia atsidūriau? Kur einu? Jei ketini prabilti iš širdies, turi išjungti išmanųjį telefoną ir paimti rašiklį. Nustoti barbenti klaviatūra ir pradėti rašyti. Atidarius elektroninį laišką veikia smegenys. Atsivertus dienoraštį – suplaka širdis. Atmink, rašymas ranka – vienintelis būdas žinoti, kad jokia saugumo agentūra neskaito tavo minčių. Kai galiausiai išseks energija, bus išjungta elektra ir nutrūks internetas – išliks tik tai, ką parašei ranka.  Gali pažvelgti į šį dienoraštį rimtai, gali tiesiog smagiai praleisti laiką. Bet kai baigsi, būtinai užkask, paslėpk, užrakink ir pabėk... arba tiesiog užrašyk ir sudegink.

Ši knyga ką tik išmainyta
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Vienintelė knygų mainų platforma neimanti komisinių ar narystės mokesčių!