"Ugnies kronika. "Smaragdinio atlaso" antra knyga"

"Ugnies kronika. "Smaragdinio atlaso" antra knyga"
ISBN kodas: 9786090110119
Išleidimo metai: 2013
Puslapių skaičius: 336
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Knyga "Ugnies kronika" - tai knygos "Smaragdinis atlasas" tęsinys. Tai antra knyga apie Keitę, Maiklą ir Emą, ieškančius dingusių tėvų.

Sekdami jų pėdsakais, vaikai vis daugiau sužino apie magiją, galinčią išgelbėti arba sunaikinti visa aplink. Maiklas ir Ema iškeliauja ieškoti antrosios iš trijų Pradžios knygų. Netrukus brolis ir sesuo atsiduria slėpiningame pasaulyje, čia jiems tenka patirti atšiaurias ašigalio audras, susidurti su senovinio Saugotojų ordino atstovais ir grumtis su pabaisomis.
Bėgdama nuo persekiotojų, vyresnėlė Keitė persikelia į praeitį ir susipažįsta su paslaptingu vaikinuku, kurio likimas painiai ir pavojingai persipynęs su jos pačios likimu. Ar Maiklas su Ema spės rasti legendinę Ugnies knygą ir įvaldyti jos galias? Ar Keitė išties amžinai juos paliks?

Magijos gausa, netikėti siužeto vingiai, įsimintini veikėjai, puikus humoras ir nutrūktgalviški nuotykiai – visa tai, ką rasite knygoje "Ugnies kronika", pakelia ūpą, o nuoširdžios dingusių tėvų paieškos išties vertos pagarbos.

Šią knygą siūlo:
7.60 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Nauja

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!