TRYS MUŠKIETININKAI. Dviejų tomų rinkinys. Didingiausias visų laikų nuotykių romanas, kuriuo žavisi ne viena skaitytojų karta – naujas kolekcinis leidimas!

TRYS MUŠKIETININKAI. Dviejų tomų rinkinys. Didingiausias visų laikų nuotykių romanas, kuriuo žavisi ne viena skaitytojų karta – naujas kolekcinis leidimas!

Autorius: Aleksandras Diuma (Alexandre Dumas)

ISBN kodas: 9786094844485
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 544
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Visi už vieną, vienas už visus! Didingiausias visų laikų nuotykių romanas, kuriuo žavisi ištisos skaitytojų kartos – Alexandre'o Dumas šedevras „TRYS MUŠKIETININKAI“ išleidžiamas nauju įspūdingos apimties kolekciniu leidimu – dviejuose tomuose – net 1 056 puslapiai kvapą gniaužiančių trijų muškietininkų ir jaunojo D'Artanjano nuotykių – jiems nebaisūs jokie pavojai, jie pasikliauja savo špagomis ir drąsiomis širdimis. Demonstruodami narsą ir ištikimybę karaliui jie sėkmingai sugriauna visų piktavalių planus. Leiskitės į nepamirštamų nuotykių kelionę kartu su garsiaisiais D'Artanjanu, Atu, Portu ir Aramiu – jūsų laukia tikras skaitymo malonumas. Jaunas gaskonas D'Artanjanas išvyksta į Paryžių vykdydamas savo svajonę – tapti karaliaus muškietininku. Tačiau įvykiai pasisuka nenumatyta linkme ir jo rekomendacinį laišką pakeliui pavagia paslaptingas džentelmenas. Pirma diena mieste baigiasi dar prasčiau – jis iškviečia į dvikovą tris vyrus, kurie, jo nelaimei, yra ne kas kita kaip muškietininkai ir dar seni bičiuliai – Atas, Portas ir Aramis. Tačiau sužavėti jaunuolio dvasios bei ryžto muškietininkai priima D'Artanjaną į savo būrį ir įtraukia į painų sąmokslų, politikos, kovos dėl valdžios tarp galingiausių to meto žmonių – kardinolo Rišeljė, Onos Austrijietės ir Bakingamo hercogo – labirintą. Gražios ir mirtinai pavojingos moterys, neįkainojamos brangenybės, skandalingos paslaptys – viskas virsta nutrūktgalvišku nuotykiu, kuriuo bus išmėgintas karštakraujis gaskonas. Ar jam pavyks apginti karalių, išsaugoti karalienės garbę ir pelnyti vietą tarp šlovingųjų karaliaus sargybinių? Kariškio sūnus Alexandre'as Dumas (1802–1870) nuo pat vaikystės buvo mėgėjas skaityti. Anksti mirus tėvui, mama lepindavo sūnų pasakojimais apie didvyriškus tėvo žygius, įskiepijo meilę romantikai. Užaugęs Alexandre'as pradėjo rašyti dramas, bet jos liko nepastebėtos. Vėliau jis ėmėsi romanų, kurie pelnė jam pasaulinę šlovę ir didžiulius turtus. A. Dumas garsėjo savo produktyvumu (per gyvenimą parašė daugiau kaip 600 knygų), amžininkų netgi buvo kaltintas, kad atidarė „romanų fabriką" ir be skrupulų naudojosi kitų rašytojų paslaugomis, visuose kūriniuose palikdamas tik savo vardą. Prabangą ir keliones mėgęs rašytojas mirė skurdžius, bet ir po pusantro šimto metų visi žino, kam priklauso šūkis: „Visi už vieną, vienas už visus!" O nemirtingi jo kūriniai Trys muškietininkai, Grafas Montekristas, Geležinė kaukė ir kt. toliau be perstojo leidžiami, ekranizuojami ir rodomi viso pasaulio teatruose.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Linkiu naudingai parduoti ir pigiai nusipirkti!