The Couple's Workbook

The Couple's Workbook

Autorius: The School of Life

ISBN kodas: 9781912891269
Išleidimo metai: 2020
Puslapių skaičius: 189
Viršelis: Kietas
Meilė yra ne tik emocija, bet ir įgūdis. Tam, kad mums gerai sektųsi, turime treniruotis, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, kurioje norime sužibėti.
"Couples Workbook" yra užduočių knyga, kurioje poroms pateikiami pratimai skirti optimaliam santykių funkcionavimui. Tai pratimai skirti ugdyti supratimą, kantrybę, atleidimą, humorą ir atsparumą. Šie įgūdžiai labai svarbūs susidūrus su daugybe kliūčių, iškylančių ilgalaikiuose santykiuose.
Knygoje poroms patariama turėti tam tikrus pokalbius, analizuoti savo jausmus, aiškinti vienas kitam savo ypatybes ir atlikti ritualus, kurie padeda susigrąžinti viltį ir aistrą. Tikslas yra atblokuoti jausmai ir pagerėjęs bendravimas. Ne mažiau svarbu tai, kad kartu daryti šiuos pratimus yra tiesiog labai smagu.
Treniravimosi sąvoka yra svarbi daugelyje sričių; turėtume pripažinti, kad tai taikoma ir meilei. Niekas negali būti intuityviai geras santykiuose. Visi turime atlikti kai kuriuos namų darbus, kad taptume geriausiais partneriais ir poromis, kuriomis gera būti.
Knygoje rasi:
Ko turėtume pasimokyti vieni iš kitų
Slaptas kitų porų gyvenimas
Kaip mes matome save - ir kaip mus mato mūsų partneris
Kaip mums patinka būti mylimiems
Atleidimo ritualas
Paslėptos pastangos
Kaip ginčytis
Pokyčiai galimi
Kalbame apie seksą

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!