Sniego karalienė

Sniego karalienė

Autorius: Hans Christian Andersen

ISBN kodas: 9786094845659
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 126
Viršelis: Kietas
Ką daryti, kai tavo draugo širdis ima virsti ledu? „Sniego karalienė“ – gali būti drąsiai vadinama pačia nuostabiausia pasaka, pranokstančia visas kitas. Tai vienas gražiausių, giliausių jo kūrinių apie didžiausią blogį įveikiančią gerumo ir meilės galią. Ši Ledo šalies istorija apie Gerdą ir Kajų supažindina vaikus su tauriausiomis vertybėmis, moko, kad net sunkiausią gyvenimo akimirką viltis lieka gyva.
„Sniego karalienė“ – nepaprasto grožio ponia, pasidabinusi iš tūkstančių šalčiu spindinčių žvaigždžių suverptu šydu, žvelgianti ledu žėrinčiomis akimis. Kartą ji aplanko berniuką Kajų ir į jo širdį bei akį įkrenta užkeikto veidrodžio, kuriame visa, kas kilnu ir gražu, virsta tuo, kas pikta ir bjauru, šukės. Geraširdis Gerdos draugas Kajus ima virsti nelaimingu, nuolat suirzusiu berniuku. O vieną dieną Kajus pradingsta.
Sunerimusi Gerda įtaria, kad jos geriausią draugą pagrobė Sniego karalienė ir išsivežė į tolimąją Ledo šalį. Pasiryžusi padaryti viską, kad susigrąžintų draugą, Gerda leidžiasi į pavojų kupiną kelionę sraunia upe, per užburtąjį mišką, kol galiausiai pasiekia Sniego karalienės ledo pilį... Ką turės padaryti Gerda, kad išgelbėtų savo draugą?
Hansas Christianas Andersenas – tikras pasakų karalius. „Sniego karalienė“ – nuostabi pasaka, pranokstanti visas kitas. Tai vienas gražiausių, giliausių jo kūrinių apie didžiausią blogį įveikiančią gerumo ir meilės galią. Nors pirmą kartą ji išleista 1844 metais, bet vis dar išlieka aktuali visiems pasaulio vaikams, supažindina juos su tauriausiomis vertybėmis, moko, kad net sunkiausią gyvenimo akimirką viltis lieka gyva.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!