Sidabrinis vaikas

Sidabrinis vaikas

Autorius: Kristina Ohlsson

ISBN kodas: 9786094413742
Išleidimo metai: 2016
Puslapių skaičius: 152
Viršelis: Kietas
Kristina Ohlsson – švedų politologė, nuo 2009 metų rašanti knygas suaugusiesiems ir vaikams. Su jos veikėjais mūsų skaitytojai jau galėjo susipažinti „Stiklo vaikuose". Autorė puikiai sugeba sukurti intrigos ir nežinomybės kupiną atmosferą. Šioje knygoje pasakojama apie tolesnius Bilės, Aladino ir draugų nuotykius – Ohiuse vėl vyksta kažkas paslaptingo, o ir Aladino namuose iškyla problemų, kurias reikia spręsti.
Įtraukianti ir iki paskutinio puslapio nepaleidžianti Kristinos Ohlsson istorija sudomins paslaptis ir keistenybes mėgstančius skaitytojus.
Kai Bilė atsikraustė į Ohiusą, jos namuose dėjosi baisūs dalykai! Laimei, padedama Aladino ir kitų, mergaitė išsiaiškino, kas už to slypi. Na, beveik...
Aladinas nenorom krūptelėjo. Kažkas naktimis šmirinėja bokšte ir vagia maistą. Nejau ištiesų berniukas su trumpomis kelnėmis? Vis dėlto nutarė, kad ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad kažkas neatsiklausęs vaikšto bokšte, kuriame jie gyvena. Ir neatsiklausęs ima maistą iš restorano. Ne tik negerai, bet ir labai nemalonu.
Ohiuse vėl dedasi paslaptingi dalykai! Šįkart ne Bilės, o jau Aladino namuose. Gerai, kad abu draugai – kartu su Simona – jau moka rasti tiesą. Panašu, kad Ohiuso praeity yra nutikę dar daugiau baisumų, nei atrodė...

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!