SEMČIUKAI

SEMČIUKAI
ISBN kodas: 9786099622910
Išleidimo metai: 2021
Puslapių skaičius: 157
Semkadoras, mano mielas drauge, yra tokia šalis, kurioje nieko nėra taip, kaip turėtų būti. ? Arba viskas yra kaip tik taip, kaip reikia – niekas juk iš tiesų nežino, kaip reikia, kad būtų. ? Semkadore skraido ežiukai, čiulba kiaulės, lėtai vaikšto dramblio dydžio drugeliai, greitai skraido drugelio dydžio drambliai ir… gyvena Semčiukai. ? Semčiukai – tai tokie mieli ir išdykę padarėliai, gimstantys iš dulkių kamuolių, kuriuos namuose pamatę suaugę žmonės įprastai atsidūsta. ? Jei dabar perbrauksi ranka per savo plaukus, sužinosi, koks jausmas braukti per Semčyklos sieną. ? Šioje pūkuotoje gamykloje iš dulkių kamuolių ir saldainių gimsta Semčiukai. ?Visi saldainiai, kuriais pasidaliname su draugais, iš draugų pilvų nukeliauja į milžinišką Semčyklos stiklainį, o iš jo – į Semčiukų širdis. ?
Semkadore dar yra Knygų miškas, Kamuolių kanjonas, Spurgų labirintas, Šuniško gyvenimo universitetas. ? Kodėl Šuniško gyvenimo? ? Na, ten šunys moko Semčiukus mylėti draugus, gyvenimą ir bet kokį orą…. ?
Semčiukai – tai storas pasakų rinkinys, kuriame vaikai ir tėvai susipažįsta su Semčiukais: jausmingąja Ramune (ji arba myli, arba ne), smarkiuoju Guzu, geraširdžiu Zefyru, stipruole Špose, vietoje nenustygstančiu Cukrumi, išmintinguoju Mo ir krūva kitų ypatingų Semkadoro gyventojų. ?
Su šiais pasakojimais auga mažoji Luna – Semčiukus ji pažįsta nuo vaikystės, o mažųjų padarėlių istorijos buvo Rimantės atrastas raktas dukrą mokyti sąmoningumo bei supažindinti su pasauliu, kuris yra visoks, bet pirmiausia – stebuklingai įdomus. ?
Knygos autorė – Rimantė Kulvinskytė
Knygos dailininkė – Simona Slavinskaitė
Knygų kiekis ribotas. ?
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knyga ką tik parduota
Paspauskite mygtuką "Noriu šios knygos" ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!