Rugiuose prie bedugnės

Rugiuose prie bedugnės

Autorius: Džeromas Selindžeris

ISBN kodas: 1986
Išleidimo metai: 1986
Puslapių skaičius: 220
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Jaunimui nuo 14 m.
Paauglių ir jaunimo biblija tapęs kūrinys, visiškai atsparus laiko ir kartų pokyčiams. O pagrindinis jos veikėjas Holdenas Kolfildas tikras maištininkų simbolis ir laisvų sielų įkvėpėjas.
Romane subtiliai vaizduojamas paauglio dvasinis pasaulis, jo individualistinis protestas prieš rutiną, taisykles, miesčionišką konformizmą 6 dešimtmečio Niujorke. Pagrindinis romano herojus turi savitą teisės ir dorovės sampratą, kalba autentiška savo laikmečio kalba, stovi atskirai nuo savosios civilizacijos, nors atvirai prieš ją ir nemaištauja. Stiliui būdingas liūdesio ir humoro junginys.
„Rugiuose prie bedugnės" literatūros klasika tapęs kūrinys pirmą kartą pasirodė 1951 metais. Ilgą laiką tai buvo vienas labiausiai cenzūruojamų kūrinių Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Dabar knyga laikoma amerikiečių literatūros klasika ir viena vertingiausių XX amžiaus knygų, padėjusi pamatus moderniajai paauglių literatūrai ir padariusi didžiulę kultūrinę įtaką ne tik rašytojams, bet ir muzikantams bei kelioms jaunimo kartoms.
J. D. Salinger (1919–2010) buvo itin uždaras ir viešumos vengęs amerikiečių rašytojas. Nors daugybė režisierių troško nusipirkti teises ekranizuoti „Rugiuose prie bedugnės", rašytojas niekada su tuo nesutiko

Šią knygą siūlo:
3 €
Pirkti
Atsiimti: Šilutės r.
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Patenkinama
Lapai natūraliai pageltę,yra klijuota

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!