Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas

Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas
ISBN kodas: 9786094418662
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 232
Viršelis: Kietas
Skirta nuo 9 metų.
Rubinei trylika ir ji labai myli gyvūnus. Laimė, kad namai pilnutėliai žvėrių, paukščių ir gyvuliukų: jos globėja Nana saloje garsėja kaip puiki veterinarė. Rubinė taip pat mokosi gydyti. Pasirodo, saloje gyvena ne tik žmonės ir gyvuliai, bet ir magiškosios būtybės. Joms taip pat kartais prireikia gydančių rankų. Salos gyventojai neturi sužinoti apie stebuklingas būtybes – tai Rubinės ir Nanos paslaptis.
Tačiau į salą netrukus atvyks naujas gyventojas ir apvers visą tvarką aukštyn kojomis.
Paslaptingos magiškos būtybės ir įtraukiantys nuotykiai!
Kuo ši knyga naudinga:
- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti
- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
- Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas, skatinamas domėjimasis knygomis
Rubinei trylika ir ji drauge su globėja veterinare gyvena nedidelėje Airijos saloje. Jos drauge rūpinasi sergančiais gyvūnais. Tačiau saloje gyvena ir magiškos būtybės, kurioms taip pat neretai prireikia gydančių rankų. Tačiau tai – didelė paslaptis. Kai į salą atvyksta naujas vaikas, Rubinė netveria savame kailyje: ji jaučiasi vieniša ir norėtų susirasti savo amžiaus draugų. Tačiau ar atvykėliu galima pasikliauti?
Tai pirmoji austrų rašytojos Kiros Gembri knyga apie Rubinę ir paslaptingąsias salos būtybes. Pilna nuotykių, humoro, burtų ir paslapčių serija skiriama vaikams nuo devynerių metų, tačiau sudomins ir vyresnius skaitytojus. Knygą puošia juodai baltos vokiečių dailininkės Verenos Körting iliustracijos.

Ši knyga ką tik parduota
Paspauskite mygtuką "Noriu šios knygos" ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!