Raveleinas

Raveleinas
ISBN kodas: 9786094411199
Išleidimo metai: 2013
Puslapių skaičius: 264
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
O kas gi tas Raveleinas?.. Viena išeičių – atsiversti pirmąjį slaptingosios istorijos puslapį ir nerti nuotykių gelmėn!
Du pasauliai, skiriami šimtmečių. Viename pavydima naujutėlaičio Range Roverio, per iPhone\'ą visu garsu pliekia Metallica, o apie tai, kad palisadas yra gynybinė tvora, galima akimirksniu sužinoti iš Vikipedijos. Kitame didžiuojamasi eikliu žirgu ar žaižaruojančio kalavijo galiomis, paukščių kaukolėmis nukarstytą baslių tvorą čia pat gali paliest ranka, o skubią žinią išsiųsti ne elektroniniu paštu, bet įdavęs popierinį laišką sakalui snapan!
– Raveleinas! – balsiai ir aiškiai ištarė jis.Vartų arkos viršuje radosi iškalti žodžiai, tarytum neregima ranka juos būtų rėžusi akmenyje. Iš tų žodžių susidėstė keistas sakinys.– Kas ten parašyta? – paklausė Ema su Liza.– Kur varnai į raitelius mainos, – garsiai perskaitė Tomas.„Keista frazė, – pamanė jis. – Skamba truputį senoviškai. Ką gi tai reiškia? Lyg būtų kokia pranašystė. O gal...
Narsiais Raiteliais virtę vaikai ieško atsakymų į, rodos, neįveikiamas mįsles, įtemptomis minutėmis nuoširdžiai kvatojasi ir vėl sutelkę savo magiškąsias galias siekia galutinio tikslo.

Šią knygą siūlo:
3.50 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Patenkinama
Viršelis klijuotas, apsitrynęs, viename puslapyje yra rašiklio žymių.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!