Raktas. Vaikystės šešėliai 2

Raktas. Vaikystės šešėliai 2

Autorius: Žydrūnas Sadauskas

ISBN kodas: 9786090800713
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 320
Viršelis: Minkštas
Ši knyga nėra pirmos knygos pratęsimas ar papildymas, tai visiškai kita knyga! Taip, šios knygos viena kitą savotiškai papildo, bet… Prieš apsispręsdamas rašyti šią knygą, aš laukiau ir net ieškojau idėjos, kuri būtų natūralus ir organiškas pratęsimas. Ir ji „atėjo“. Atėjo kaip visada netikėtai. Aš pradėjau rašyti knygą – vadovėlį „Ar žinai, ką išduoda tavo veidas, kūnas ir apranga“. Tai turėjo būti mėgstančių stebėti kitus žmones „Biblija“! Rašant atėjo suvokimas, kad tokios knygos nelabai kam ir reikės, išskyrus profesionalus…
Parašius vos ne trečdalį minėtos knygos, visai netikėtai atėjo aiškus žinojimas, kokia turėtų būti „Vaikystės šešėliai 2“ knyga. Buvau priverstas ištrinti beveik viską, ką parašiau ir pradėti rašyti iš naujo. Knyga vadinasi „Vaikystės šešėliai 2 RAKTAS“. Jeigu pirmoji knyga labiau siekia padėti suvokti, kodėl tu esi toks, koks esi ir kaip tai susiformavo tavo vaikystėje, tai ši knyga turi jau didesnį tikslą.
Jos tikslas, parodyti tau, kas yra svarbu pagrindiniuose 4 tavo gyvenimo etapuose. Jei kažkuriame iš jų turi neigiamą rezultatą, šioje knygoje rasi atsakymą, kaip koreguoti situaciją norima linkme! „Vaikystės šešėliai 2 RAKTAS”, vadovaujuosi 4 gyvenimo etapais: vaikyste, paauglyste, suaugyste ir senatve. Kiekvienas iš etapų turi savo pamokas ir savo kompetencijas, kurias privaloma išmokti konkrečiame gyvenimo etape. Neišgyvenus konkretaus etapo iki pabaigos, tai atsilieps kito etapo kokybei. Kiek jūs norite pasiimti iš šitos knygos – jūsų pasirinkimas ir tas pasirinkimas yra dalinai apspręstas to, kiek jums aktuali jūsų gyvenimo kokybė DABAR!
Autorius Žydrūnas Sadauskas

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!