Pripažintas geriausiu pasaulyje kulinariniu žurnalu! Virtuvės mitų griovėjai. Juodojo žemyno skoniai. Riboto leidimo finalinis numeris!

Pripažintas geriausiu pasaulyje kulinariniu žurnalu! Virtuvės mitų griovėjai. Juodojo žemyno skoniai. Riboto leidimo finalinis numeris!

Autorius: VMG

ISBN kodas: 9772351715018
Išleidimo metai: 2018
Puslapių skaičius: 306
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Virtuvės mitų griovėjų kulinarinis žurnalas „Juodojo žemyno skoniai" – riboto leidimo, išskirtinis ir paskutinis šios serijos numeris lietuvių kalba. Iš viso VMG sukūrė ir išleido 11 šios serijos žurnalų, kiekvienas jų buvo įkvėptas skirtingos temos ar šalies. Per penkerius metus nuo pirmojo numerio išleidimo žurnalas dvejus metus iš eilės „World Gourmand Cookbook Awards" buvo įvertintas geriausiu pasaulyje, taip pat – vienu iš trijų geriausių kulinarinių žurnalų pasaulyje per pastaruosius 20 metų. „Keliaukite atvira širdimi, kvėpuokite visa krūtine ir ragaukite gyvenimą pilnomis saujomis, nes viskas – per daug laikina, kad galėtume leisti sau tai daryti su saiku", – linki jums Alfas Ivanauskas, VMG kulinarinio žurnalo vyr. redaktorius, kviesdamas atrasti karščiu ir laukiniu gaivališkumu alsuojančią Afriką.

Ši knyga ką tik išmainyta
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Vienintelė knygų mainų platforma neimanti komisinių ar narystės mokesčių!