Pribuvėjos prakeiksmas

Pribuvėjos prakeiksmas

Autorius: Sabine Ebert

ISBN kodas: 9786094844966
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 592
Viršelis: Kietas
Pribuvėjos sagos ketvirtoji knyga „PRIBUVĖJOS PRAKEIKSMAS“ – epinis Sabine Ebert romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Kad nežūtų tūkstančiai, turi būti nužudytas vienas. Nepraleiskite galimybės sužinoti, kokie išbandymai dar laukia Martos.
Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek pasiryžo. Ir įvyko stebuklas.
1189 metai Freiberge. Nuo Kristiano žūties praėjo beveik penkeri metai, bet Marta su Luku vis dar gedi dėl mylimojo ir draugo netekties – tai neleidžia pražysti poros meilei. Didžiausias jų rūpestis – nesulaikomai artėjanti diena, kai žiaurusis Albrechtas, vyresnysis markizo Oto sūnus, perims Meiseno valdymą.
Nors gresia mirtinas pavojus, Marta ir Lukas negali bėgti, nes privalo įvykdyti priešmirtinę Kristiano valią bei pasirūpinti jau suaugusiais vaikais: Klarai reikia ištekėti, nors slapta įsimylėjo jaunesnįjį markizo sūnų, o Tomas svajoja prisijungti prie imperatoriaus Raudonbarzdžio kryžiaus žygyje į Šventąją Žemę. Tačiau jaunuolis net nenutuokia, kas ten laukia...

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!