Pribuvėjos išpažintis

Pribuvėjos išpažintis

Autorius: Sabine Ebert

ISBN kodas: 9786094844928
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 496
Viršelis: Kietas
Pribuvėjos sagos trečioji knyga PRIBUVĖJOS IŠPAŽINTIS – epinis romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Ta, kurios neįmanoma nuskandinti, gali būti įveikta tik ugnimi... Nepraleiskite galimybės sužinoti, kaip toliau klostysis Martos gyvenimas ir kokie išbandymai jos laukia.
Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek pasiryžo. Ir įvyko stebuklas.
1179 metai Magdeburge. Imperatoriškosios tarybos metu imperatorius Fridrichas, pramintas Raudonbarzdžiu, meta pirštinę Saksonijos hercogui Henrikui Liūtui. Tai reiškia tik vieną – šalį vėl apims karas, todėl Kristianas su Marta privalo susitaikyti su tuo, kad vieną dieną jis pasieks ir jų kaimą.
Meiseno markizas Otas nusprendžia paimti į karą neprilygstamą kovotoją Kristianą, kad šis vestų vieną iš jo kariuomenių. Namuose likusi Marta patiria dar vieną likimo išbandymą: Otas nusprendžia, kad Kristianui išvykus Kristiansdorfo valdymą perims valdžios ištroškęs jo vyriausiasis sūnus Albrechtas. O šiam pribuvėja Marta ir jos ypatingos galios jau seniai tapo krislu akyje...

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!