Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę

Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę

Autorius: Saulius Geniušas

ISBN kodas: 9786098280234
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 367
Viršelis: Minkštas
„Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę” – tai fenomenologinių etiudų rinkinys, kuriuos galima apibūdinti „ribiniais tekstais“, suprantant šį pasakymą kaip užuominą, kad šioje knygoje skirtingais būdais susitelkiama į autorius ir temas, kurie aptinkami šalia fenomenologijos ribų.
Saulius Geniušas yra Kiniškojo Honkongo universiteto profesorius. Fenomenologinę prieigą plėtojantis filosofas, knygų „Phenomenology of Productive Imagination“ (2022), „Kas yra skausmas?“ (2021), „The Phenomenology of Pain“ (2020), „The Origins of the Horizon in Husserl’s Phenomenology“ (2012) bei daugybės straipsnių vaizduotės, skausmo, estetikos ir savimonės klausimais autorius. Ši knyga „Pramanų fenomenologija“ yra antroji Sauliaus Geniušo knyga lietuvių kalba.
„Bendra visą knygą persmelkianti tema yra pramanų fenomenologija. Autorius parodo, kaip naudojant fenomenologinį metodą galima suprasti ir aprašyti tai, kas aktualiai neegzistuoja – meno kūrinius, prisiminimus, vaizduotės sukurtus vaizdinius, sapnus ar net haliucinacijas.“ – Dalius Jonkus, Vytauto Didžiojo universitetas

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!