Plepalų karalienė

Plepalų karalienė
ISBN kodas: 9789955380146
Išleidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 328
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Meg Cabot knygos yra vienos perkamiausių. Šį kartą New York Times autorė skaitytojui pateikia nuotaikingą istoriją apie mielą pleputę, nuolat įsiveliančią į keblias situacijas...
Ką daryti amerikietei, turinčiai ilgą liežuvį ir didelę širdį?
Lizė Nikols susipainioja. Ji nebežino, kaip tvarkyti savo gyvenimą, o pinigus, kuriuos turėtų skirti įmokoms už mažą gražų butuką Manhatane, išleidžia kelionei į Londoną pas menkai pažįstamą vaikiną Endrių. Nėra prasmės planuoti ateitį, nes ji visada viską sugadina – nemoka laikyti liežuvio už dantų. Lizė Nikols nesugeba išsaugoti net savo paslapčių.
Kartą įkišus liežuvį ne ten, kur reikia, jos geri ketinimai įstumia Endrių į tikrą painiavą. Ji lieka Londone be vaikino ir be gyvenamosios vietos. Tačiau merginai reikia kur nors prisiglausti, kol skris namo.
Laimė, Pietų Prancūzijoje atostogauja geriausia draugė Šari su savo vaikinu Čezu. Jie padeda ruošti vestuves šešiolikto amžiaus pilyje. Lizė paskambina jai ir išvyksta traukiniu į Sujaką. Argi svarbu, kad ji niekada gyvenime nėra keliavusi viena ir labai silpnai kalba.
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knygą parduoda:
4.00 €
Pirkti
Gera (Nėra jokių defektų)

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!