Paslapčiausia paslaptis

Paslapčiausia paslaptis
ISBN kodas: 9786090142554
Išleidimo metai: 2020
Puslapių skaičius: 52
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
3–8 m. vaikams.
„Lengvi it pūkai, žaismingi it dūkstantys vasaros vėjai, šilti it mamos apkabinimas rašytojos Evelinos Daciūtės eilėraščiai mažiesiems. Apie vaikų patirtis, kasdienybę, mėginimus suvokti didelį, įdomų ir, rodos, tokį keistą pasaulį. Vaikai klausinėja, svajoja, žaidžia, stipriai myli, o kartais ir užsispiria. Tiek visko šiame pasaulyje, bet svarbiausia, kad visada šalia būtų mama. Jaukios Agnės Nananai iliustracijos praturtina eilėraščių pasaulį ir žadina kūrybiškumą“, – taip apie šią knygą atsiliepia vaikų literatūros žinovė Eglė Baliutavičiūtė
„Paslapčiausia paslaptis“ - tai 30 smagių, žaismingų, atliepiančių mažųjų pasaulį, emocijas, kasdienybę, eilėraščių rinkinys vaikams. Juose labai ryškus vaiko pasaulis su kasdieniais džiaugsmais, fantazijomis, pykčiais, į kuriuos žvelgiama be perdėto moralizavimo, o įsiklausant arba leidžiant pačiam vaikui išsakyti tai, kas jam rūpi, neramina, yra įdomu. Eilėraščių eilėdara paprasta, aiški, padeda išgirsti kalbos skambumą ir ritmiškumą.
„Paslapčiausia paslaptis“
• Ugdo rimo ir ritmo pojūtį
• Ugdo kūrybiškumą ir vaizduotę
• Skatina vaiko ir mamos ryšį
• Meniškai vertingos iliustracijos lavina estetikos pojūtį
Evelina Daciūtė – viena ryškiausių šiuolaikinių vaikų literatūros rašytojų, išleidusi 7 knygas. Daugiausia apdovanojimų, taip pat ir tarptautinių, pelnė jos ir iliustruotojos Aušros Kiudulaitės paveikslėlių knyga „Laimė yra lapė“.
Agnė Nananai – knygų iliustruotoja, papuošusi nuostabiomis iliustracijomis ne tik šią, bet ir daugybę kitų knygų: Mariaus Marcinkevičiaus „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, Justino Marcinkevičiaus „Vaikų žemė“, kartoninę knygelę mažiesiems „Kai mėnulyje buvau“ ir daug kitų."

Knyga ką tik parduota
Paspauskite mygtuką "Noriu šios knygos" ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!