Paguoda

Paguoda

Autorius: Christophe André

ISBN kodas: 9786094667091
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 288
Viršelis: Kietas
„Be paguodos – geranoriškumo išraiškos nevilties akivaizdoje, poelgiais ir žodžiais paverstos atjautos, – pasaulyje būtų niūru ir atšiauru, neįmanoma kvėpuoti.“
Christophe André (Kristofas Andrė; g. 1956) – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas. Prancūzijoje jis išgarsėjo kaip emocijų psichologijos specialistas, vienas pirmųjų psichoterapijos praktikoje ėmęs taikyti meditaciją. Ch. André specializacija – nerimo sutrikimai ir depresijos būklės, ypač atkryčių prevencija. Lietuvos skaitytojams šis autorius puikiai pažįstamas iš tokių knygų kaip „Netobuli, laisvi ir laimingi“, „Vidinis gyvenimas“, „Trijų minučių meditacija“.
„Paguoda. Kurios sulaukiame ir kurią dovanojame“ – šeštoji Ch. André knyga lietuvių kalba. Ją parašyti autorių paskatino sunki asmeninė patirtis. Susirgęs plaučių vėžiu jis ėmė reflektuoti guodžiančių žodžių galią gijimo procese ir domėtis paguodos reiškiniu.
Artimųjų mirtis, sunkios ligos, senatvė – nė vieno žmogaus gyvenimas neišvengia sudėtingų vienatvės, nevilties etapų, keliančių daugybę klausimų. Kokiais būdais paguosti save, kad neužvaldytų kančią lydintys baimės, pykčio, pavydo jausmai? Kaip išbūti su kenčiančiu žmogumi ir laiku atrasti jo skausmą malšinančius žodžius? Kodėl kartais taip sunku leistis guodžiamiems? Ir ar verta tikėti, jog visos mūsų nelaimės turi prasmę?
Ch. André įsitikinęs, jog negandos ir sunkumai – tai gyvenimo nuomos mokestis. Tačiau su jais susidoroti gali pavykti tik išmokus teikti ir priimti paguodą. Aptardamas, kaip paguodą suvokia rašytojai, filosofai ir psichologai, dalindamasis asmeniniais pokalbiais su pacientais, kolegomis ir artimaisiais, autorius pristato daugiasluoksnį guodimo meną ir įrankius, padėsiančius jį įvaldyti.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!