Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai

Niekada nepasiduok: tu esi stipresnis negu pats manai
ISBN kodas: 9786098247152
Išleidimo metai: 2019
Puslapių skaičius: 176
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Nepasiduok: viskas, ko trokšti, yra kitapus to.
Kiekviename darbe iškyla bent keletas kliūčių. Kai kurie žmonės nesėkmes vertina kaip įrodymą, jog nelemta išsipildyti niekam, kad ir ko jie siektų. Bet, pasak perkamiausių knygų autoriaus ir motyvacijos meistro Johno Masono, ta akimirka, kai dauguma žmonių pasiduoda, yra jų didingiausios progos akimirka.
Šioje įkvepiančioje knygoje "Niekada nepasiduok" Masonas pateikia penkiasdešimt dvi įžvalgas, kaip niekada neišsižadėti savo svajonių. Jis atskleidžia, kaip judėti į priekį pasiekus ribą, kai norisi viską mesti, kaip išvengti nereikalingų rūpesčių ir kaip neprarasti jėgų susidūrus su nesėkmėmis.
Kad ir kokia būtų jūsų svajonė – akcijų portfelio, šeimos, verslo ar santykių kūrimas, – jūs rasite jėgų ir motyvacijos eiti tolyn, įveikti kliūtis ir pelnyti atlygį.
Johnas Masonas yra motyvatorius, oratorius ir daugelio bestselerių autorius. Jis – organizacijų Insight International bei InsightPublishing Group įkūrėjas ir prezidentas. Šių organizacijų tikslas – padėti žmonėms išpildyti svajones ir rasti savo pašaukimą.
Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė
ĮVADAS
„Pasidavimas - tai regionas, šiaurėje ribojamas kompromisų, pietuose - neryžtingumo, rytuose - baimės, o vakaruose - trumparegiškumo.”
Ši knyga parašyta žmonėms, norintiems viską mesti... kad jie to nedarytų. Ir žmonėms, norintiems pasiekti kitą lygi... kad jie galėtų!
Kiekvienam iš mūsų duotas tam tikras sugebėjimų ir galimybių mišinys, dėl kurio mes esame unikalūs. Nė vienas mišinys nėra nereikšmingas. Šios neprilygstamos savybės, kurias Dievas sudėjo i mus visus, verčia mus tapti aukštesniu nei vidutinybės ir ypatingesnius.
Pr 3,9 Dievas klausia Adomo: „Kur tu esi?" Šiandien Jis vis dar užduoda šį klausimą kiekvienam iš mūsų. Kokią vietą gyvenime mes užimame pagal Dievo planą? Kur mes esame pagal dovanas ir talentus, kuriuos Jis mums suteikė?
Ar Dievui tu nebereikalingas? Jokiu būdu!
Nepalik šio pasaulio leisdamas visiems, išskyrus Dievą, tavimi naudotis.
Meldžiuosi, kad skaitydamas šią knygą leistum Šventajai Dvasiai padrąsinti tave ir liktum savo kelyje. Prašyk Dievo pagalbos ir niekada nepasiduok.

Knyga ką tik parduota
Paspauskite mygtuką "Noriu šios knygos" ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!