Neurologija: vaizdinis požiūris

Neurologija: vaizdinis požiūris

Autorius: Sunjay Parmar, Pamela Shaw

ISBN kodas: 9786098215380
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 104
Viršelis: Minkštas
„Neurologija: vizualinis požiūris“ yra mokymosi knyga, skirta padėti skaitytojams greitai išmokti ir įsiminti svarbius dalykus, vaizdingai pateikiama informacija apie įvairias neurologines būkles.
Didžioji mūsų atminties dalis yra sukuriama vaizdinės medžiagos. Remiuosi savo patirtimi dalyvaujant atminties susidarymo seminaruose ir būdamas garbės medicinos mokytoju, šią knygą specialiai sukūriau padidinti žinių įgijimo greitį ir ilgalaikį jų išsaugojimą, kartu skatinant mokymosi procesą naudojant humorą ir analogijas (tiek gerai žinomus, tiek veiksmingus atminties lavinimo priedus). Ši knyga idealiai tinka kaip greito prisiminimo šaltinis būsimiems egzaminams ir mokymuisi ligoninės aplinkoje. Puslapiai yra išdėstyti taip, kad būtų lengva sekti, su vaizdine mnemonine medžiaga (būklės faktų apibūdinimas užkoduotas paveikslėliuose) bei su ja susijęs aprašymas kairėje ir konkreti informacija kiekvieno puslapio dešinėje (apima apibrėžimą, etiologiją, ligos valdymą ir prognozę).
Galutinis šios knygos tikslas – pakeisti jūsų suvokimą, ką mokymasis reiškia tau. Idealiu atveju šis tekstas veiks kaip vartai, padėsiantys sukurti savo vaizdines mnemonikas, kuriomis galite pasinaudojant mokantis ir pasidalinti su kitais. Norėčiau jums palinkėti viso ko geriausio jūsų studijose.
Dr. Sunjay Parmar

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!