Moteris, arba širdies kunigystė

Moteris, arba širdies kunigystė
ISBN kodas: 9789955619109
Išleidimo metai: 2004
Puslapių skaičius: 166
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
„Galbūt ne vieną nustebins ar net suglumins knygos pavadinimas, tačiau atidus skaitytojas atras atsakymų į daugelį svarbių klausimų, kurie kamuoja ne vieną moterį. Ši knyga padės joms atskleisti moters tapatybę ir atrasti savo vietą šių dienų visuomenėje“, – lietuviškojo leidimo pratarmėje rašo kardinolas Audrys Juozas Bačkis.
„Vyras moterį pažįsta tik tuomet, kai eina prie jos stipriai mylėdamas, kaip ir pats save išties pažįsta tik tuomet, kai yra jos mylimas“ – tokia Jo Croissant įžvalga, svarstant apie moterį šių dienų pasaulyje, kai „manoma, jog mažėjant lyčių skirtumams, žmogiškoji būtybė taip esmingai pakis, kad tapsime belyčiais. Tai priverstų tik šyptelėti, jei nebūtų vis labiau apčiuopiama tikrovė: vyras ir moteris nebežino, kas esą, ir nebedrįsta išreikšti savo tapatybės.“ Knygoje pateikta ir daugybės autorės sutiktų moterų pasakojimų, kurie šiltai ir paprastai atveria didžiulį moters širdies troškimą ir nuostabų sugebėjimą mylėti.
„Moteris, arba širdies kunigystė“ išversta į šešiolika kalbų, Prancūzijoje leista jau septynis kartus. Jo Croissant yra Efraimo, katalikiškos Palaiminimų (Béatitudes) bendruomenės įkūrėjo, žmona.

Šią knygą siūlo:
4.50 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!