Miško vaikai

Miško vaikai

Autorius: Beatrice Masini

ISBN kodas: 9786090104224
Išleidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 224
Viršelis: Kietas
Paslaptingoje stovykloje, vadinamoje Baze, auga vaikai be prisiminimų. Iš jų išsiskiria guvesnių vaikų grupelė, kuriai priklauso griežta ir negailestinga vadė Hana, apdairusis Dudu, nerangus dičkis Gloras, lėtapėdis Kranakas, mažutė Orla ir naujokas Septintukas. Dar yra keistuolis Tomas, nuolat paskendęs savo mintyse ir retkarčiais galvoje pajuntantis Šukes – savo praeities nuotrupas. Vieną dieną jis įtikina kitus traukti į mišką ir ištirti juos supantį pasaulį. Į kelionę pasiima neseniai surastą pasakų knygą ir kas vakarą ją skaito vaikams, sujaudindamas juos ir sužadindamas smalsumą. Kartu gyvendami miške vaikai susiduria su priešiškumu ir pavydu, bet kartu išmoksta daug naujo, atranda meilę. Pasakų knyga užburia juos dovanodama viltį ir džiaugsmą. Visa tai iš tolo stebi Jonas, atsakingas už stovyklos priežiūros sistemą, o iš tiesų planuojantis pabėgimą.
Miško vaikai – jaudinantis pasakojimas, pakibęs neegzistuojančioje erdvėje ir laike. Tai jautrus ir poetiškas romanas, žvelgianti tiesiai į vaikų sielas, tiriantis jų jausmus. Knyga skirta ne tik vaikams, bet ir visiems, esantiems šalia jų.
Beatričė Mazini (Beatrice Masini) gimė Milane, ten šiuo metu gyvena ir dirba. Žurnalistė, vertėja, redaktorė, rašo pasakas ir romanus vaikams, paaugliams ir jaunimui. Daugelis jos knygų išverstos į kitas kalbas. Rašytoja yra laimėjusi šiuos Italijos vaikų literatūros apdovanojimus: Pepės premiją, Elzos Morantės premiją ir Italijos Anderseno premiją.
Reikšmingiausias ir meniškiausias 2012 m. vertimas paaugliams! Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus sudaryta specialistų komisija.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!