Meistras ir Margarita

Meistras ir Margarita

Autorius: Michailas Bulgakovas

ISBN kodas: 9789955133520
Išleidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 432
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
„Meistras ir Margarita“ – vienas įspūdingiausių XX a. rusų literatūros kūrinių. Po autoriaus mirties pragulėjęs stalčiuje dvidešimt šešerius metus, Michailo Bulgakovo (1891– 1940 m.) romanas, pagaliau išleistas, beregint paplito po pasaulį, buvo verčiamas, teatralizuojamas, ekranizuojamas.
Struktūriniu požiūriu „Meistras ir Margarita“ yra dviejų romanų derinys, kur pirmasis – pasakojimas apie klastingo šėtono apsilankymą ketvirtojo dešimtmečio Maskvoje, o antrasis – nežinomo literato rašomas romanas ateistinėje valstybėje neįsivaizduojama tema – apie Jėzaus Kristaus ir Poncijaus Piloto konfliktą, tapomą itin realiai ir vaizdingai.
Beje, žaismingai šiame romane atrodo kelių stilių dermė: šėtoniškas groteskas, biblinė epika ir niūri sovietinė satyra. O visoje šioje fantasmagorijoje subtiliai skleidžiasi keistoka, jokiam laikui ir jėgai nepavaldi meistro ir Margaritos meilė.

Šią knygą siūlo:
1 €
Pirkti
Atsiimti: Šiaulių m.

Siunčiu: LPexpress, Omniva

Patenkinama

Mano knyga yra Pasaulinės literatūros bibliotekos leidyklos, rudas viršelis. Knygoje yra išplėšti pirmi puslapiai. Tekstas prasideda nuo 31 psl. Būtų galima pirmuosius lapus įklijuoti atšviestus. Jeigu reikia - parašykite žinutę, pasistengsiu suorganizuoti trūkstamus lapus :) jei pavyks, įdėčiau juos kartu siunčiant knygą.


Šios knygos ieško:
Linkiu naudingai parduoti ir pigiai nusipirkti!