Meilė vikontui

Meilė vikontui
ISBN kodas: 9786090308660
Išleidimo metai: 2023
Puslapių skaičius: 320
Viršelis: Kietas
Netobulas pasiūlymas, bet... tobula pora?
Majoras Džeimsas Rosingtonas, Osterfildo vikontas, išgyveno Vaterlo mūšį, bet ar jis ištvers pobūvių sezoną kaip geidžiamiausias Londono jaunikis? Tikėdamas, kad po mūšio likę randai jį pavertė nevertu meilės, ir norėdamas pabėgti nuo aukštuomenės piršlių, vikontas pasiūlo oficialią santuoką droviai, bet nuovokiai Karensai Betridž. Išsivadavusi nuo žiaurios pamotės ir užgauliojančių įseserių, ji tampa savimi pasitikinčia, geidžiama moterimi. Majoras pažadėjo Karensai patogią santuoką, deja, greitai pats suprato, kad trokšta daugiau...
„Džeimsas Rosingtonas yra Vaterlo mūšio herojus, ieškantis tinkamos žmonos. Jo gyvenime likę psichinių ir fizinių liūdnai pagarsėjusio mūšio randų. Karensos gyvenimas primena Pelenės istoriją. Tai nuostabus romantiškas Regentystės laikotarpio pasakojimas, paaštrintas piktais giminaičiais ir netikėtai piktu antagonistu.
Tiek Karensa, tiek Džeimsas kenčia nuo emocinių randų, tačiau kaip gera stebėti, kaip jų tarpusavio ryšys stiprėja ir randai ima nykti. Šioje įtraukiančioje klasikinėje Regentystės romantiškoje istorijoje tarp nerimo ir priekaištų tvyro aistra ir švelnus humoras.“ – Rašytojos Jane Hunt atsiliepimas Goodreads.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!