Mąstyk ir būk turtingas

Mąstyk ir būk turtingas

Autorius: Napoleon Hill

ISBN kodas: 9786098247435
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 336
Viršelis: Kietas
Visi turtai, visi pasiekimai prasidėjo vien nuo minties apie juos!
Pradinis bet kokio pasiekimo taškas yra galutinio troškimas – būsena, kuri leidžia žmogui suprasti save, aplinkinius, gamtą.
Žmogus – keistas sutvėrimas: jis vertina tik tai, už ką moka pinigus.
Šiame dviejų knygų komplekte „Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus“ pateikiami populiariausi „sėkmės literatūros“ klasiko Napoleono Hillo kūriniai, kuriuose sutelktos pagrindinės jo sėkmės siekimo filosofijos idėjos.
„Mąstyk ir būk turtingas!“ Tai yra pati populiariausia iš Napoleono Hilo knygų. Parašyta Didžiosios depresijos metais (1937), ji įvairiomis kalbomis buvo išleista daugiau nei dvidešimties milijonų tiražu.
Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokie yra jų tikslai.
Jau pats knygos pavadinimas atskleidžia, kad visų didžiųjų pergalių sėklos, pasak Hilo, glūdi žmogaus prote. Deja, prakaimėjimai ir nesėkmės prasideda ten pat. Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokiie jų tikslai. Todėl žmonėms reikia patikimo vedlio bei patarėjo.
Šis knygos leidimas kaip tik pritaikytas šiandieniniam skaitytojui, kuris, pavargęs nuo nuolatinio streso, ieško atsakymo į klausimus, kokios yra profesinės sėkmės paslaptys.
„Suklestėk per metus“ Tai 52 labai paprastos ir nuoširdžios Napoleono Hilo sėkmės pamokos. Iš tikrųjų jos tokios nesudėtingos, kad dažnas jas perskaitęs nustemba: „Kodėl aš to nesupratau pats?“ Kiekvieną savaitę jums siūloma viena pamoka. Savaitė – tai tas laikas, per kurį gauta pamoka įsitvirtins sąmonėje ir leis jums bent truputėlį pakoreguoti savo elgesį – visų pirma profesinės veiklos srityje.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!