Kosmetologijos užrašai

Kosmetologijos užrašai

Autorius: Silvita Vasiliauskienė

ISBN kodas: 9955497440
Išleidimo metai: 2004
Puslapių skaičius: 117
Viršelis: Minkštas
Ši metodinė knyga „Kosmetologijos užrašai“, skirta studentams, studijuojantiems pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų Kosmetologijos studijų programą, kosmetikams-praktikams, norintiems papildyti savo turimas žinias.
Metodinė knyga „Kosmetologijos užrašai“ sudaryta iš dviejų skyrių: bendrosios kosmetologijos ir kosmetinės chemijos bei medžiagotyros. Parengta medžiaga apima nemaža temų, duodančių supratimą apie tai, kas yra kosmetologijos mokslas ir koks jo ryšys su medicinos mokslais, koks yra kosmetikos darbo objektas ir pagrindiniai darbo uždaviniai, apie odos sandarą ir jos funkcijas bei jų sutrikimus, kokie yra odos tipai ir pagal kokius kriterijus oda skirstoma į atskirus tipus, kokie procesai vyksta odoje priklausomai nuo vidinių ir išorinių faktorių, nuo ko priklauso odos senėjimas ir kas vyksta jo metu.
Mokomoji knyga leis suvokti, kas tai yra odos kosmetologinė anamnezė ir diagnozė, kokia yra kosmetinių preparatų sudėtis, kokie aparatai naudojami kosmetologijoje. Šiuose „Kosmetologijos užrašuose" nekalbama apie kosmetinių procedūrų atlikimo metodikas, nes tai yra „Kosmetologijos užrašų“ antroje knygoje.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!