Košės puodas

Košės puodas

Autorius: Carl Colshorn, Theodor Colshorn

ISBN kodas: 9789955231783
Išleidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 24
Viršelis: Kietas
Šioje vokiečių liaudies pasakoje pasakojama apie malūnininko šeimą, kuri beveik neturi maisto. Viskas, kas jiems dar liko – tai paskutinis puodas košės, dėl kurio įsižiebia nesutarimas tarp malūnininko ir jo žmonos. Jų palikta dukrelė sekdama paskui tėvelius įeina į baisų mišką ir ten nuo jų atsilieka. Viskas atrodo prarasta, bet pasirodo sena moteris. Ji mergaitei pažada, kad viskas bus gerai, jei ši vykdys jos nurodymus.
Darydama taip, kaip liepė senutė, mergaitė suranda nuostabią pilį. Kai į ją įžengs, jos gyvenimas apvirs aukštyn kojomis.
Molio skulptūrėles supindama su prabangiais piešiniais iliustratorė Claudia Carls klasikinei liaudies pasakai suteikia naują dimensiją. Tai pasaka, kuri pradžiugins ir jūsų akis, ir jūsų skrandį.
Claudia Carls (Klaudija Karls) gimė 1978 m. Hamburge, Vokietijoje, kur iki šiol gyvena. Hamburgo taikomųjų mokslų universitete studijavo iliustravimą. Savo darbuose naudodama skulptūros ir piešinio sintezę, sukuria nuostabų vaizdą, kuris ir pateikiamas knygoje. „Košės puodas“ – pirmoji jos knyga.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!