Know-how. Praktinės žinios

Know-how. Praktinės žinios

Autorius: Ram Charan

ISBN kodas: 9789955460640
Išleidimo metai: 2008
Puslapių skaičius: 294
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
"Know-how. Praktinės žinios" - revoliucinė knyga, susiejanti, praktines žinias (know-how) - žmonių, žinančių, ką daro, įgūdžius - su asmeniniais ir psichologiniais sėkmingai dirbančio vadovo bruožais.


Kiek kartų girdėjote, kaip kas nors įtaigiai ir su pasitikėjimu paskelbia drąsią viziją, iš kurios vėliau telieka gražūs žodžiai ir nieko daugiau? Mus dažnai suklaidina išorė, mes neįžvelgiame visumos. Žinoma, protas, vizijos ir gebėjimas bendrauti - svarbu, tačiau reikia ir kai ko svarbesnio - praktinių žinių, kaip vadovauti kompanijai, t. y. sugebėjimo vesti įmonę tinkama kryptimi, imtis tinkamų veiksmų, priimti tinkamus sprendimus, pasiekti norimų rezultatų ir suteikti savo kompanijai ir joje dirbantiems žmonėms daugiau naudos.

Daugiau nei keturis dešimtmečius Ramas Charanas bandė rasti priežastis, kodėl vienus vadovus lydi sėkmė, o kitų - ne. Būdamas vienas įtakingiausių patarėjų visame pasaulyje, konsultavęs geriausių kompanijų aukščiausiojo lygio vadovus, jis turėjo progą iš arti stebėti jų darbą, pokyčių priežastis bei pasekmes.

Ramo Charano įžvalgos apie tikrąjį vadovavimą pateikia aštuonis svarbiausius įgūdžius, kurių prireiks tam, kad dvidešimt pirmame amžiuje jus lydėtų sėkmė.


Praktinės žinios - tai trūkstama vadovavimo grandis. Parodydamas, kaip aštuoni know-how - praktinės žinios - yra susiję, sąveikauja ir sustiprina asmeninius bei psichologinius bruožus, Ramas Charanas piešia novatorišką sėkmingai dirbančių dvidešimt pirmo amžiaus vadovų portretą.

Šią knygą siūlo:
9.80 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!