Kapo šauksmas

Kapo šauksmas

Autorius: Simon Beckett

ISBN kodas: 9786094666926
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 374
Viršelis: Kietas
Simon Beckett (Saimonas Beketas, g. 1968 m.) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs britų autorius: jo detektyvai išversti į 29 kalbas, parduota daugiau nei 12 mln. knygų, jos figūruoja The Sunday Times ir tarptautinių bestselerių sąrašuose. Rašytojo karjerą S. Beckettas pradėjo dar 2002 m., kai dirbdamas žurnalistu apsilankė Tenesio Lavonų ūkyje. Ši patirtis įkvėpė populiariausią jo knygų seriją apie teismo mediką Deividą Hanterį, kurią pamėgo ir Lietuvos skaitytojai. „Kapo šauksmas“ – ketvirtoji šios serijos knyga.
Grįžtame į praeitį, kai teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris dar džiaugėsi laimingu gyvenimu su savo šeima. Trys merginos dingsta be žinios. Bute žiauriai nužudoma ketvirtoji – nebylė – mergina. Krauju pasruvęs nusikaltėlis kvatodamas pasprunka. Jis – ne bet kas, o Džonatanas Monkas, žagintojas ir žudikas maniakas, sėjantis siaubą visame Dartmure. Sulaikytas jis atsisako nurodyti, kur užkasė kūnus. Deivido Hanterio pastangos taip pat lieka bevaisės. Atrodo, viskas taip ir nugrims į užmarštį. Tačiau po aštuonerių metų viskas netikėtai prasideda iš naujo, tik kur kas siaubingiau: Monkui pavyksta pasprukti iš kalėjimo, ir visus apima panika. Deividas Hanteris bando sustabdyti žudiką, bet rūke paskendusiame Dartmure žiaurusis Monkas jaučiasi tarsi žuvis vandeny…
„Kapo šauksmas“ – nuolat augančios įtampos kupinas detektyvas, nei įtaiga, nei siužeto posūkiais nenusileidžiantis kitoms Deivido Hanterio serijos knygoms.
Kad ir kaip giliai užkasti, negyvėliai vis dar gali pranešti ten esą.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!