Kakės Makės atradimai. Laikas.

Kakės Makės atradimai. Laikas.

Autorius: Nėra autoriaus

ISBN kodas: 9786090130605
Išleidimo metai: 2018
Puslapių skaičius: 14
Viršelis: Kietas
Kaip pažinti laiką ir laikrodyje rodomas valandas? Šioje knygelėje vaikai supažindinami su laiko sąvoka. Mažieji geriausiai supranta laiką per kasdienį dienos ritmą. Kakė Makė kviečia vaikus kartu praleisti visą dieną – kartu pusryčiauti, žaisti su monstrais, pasivaikščioti parke. Į visus šiuos nuotykius vaikai galės leistis, kai atliks užduotis, – pasuks mažąją ir didžiąją rodykles ir knygoje įmontuotas laikrodukas rodys tikslų laiką!
4-6 metų vaikams pradeda formuotis vaizdinis mąstymas, jie susipažįsta su pasauliu per lytėjimą, vaizdus ir garsus. Vaikas tampa dar smalsesnis, labiau atsiskleidžia jo charakteris, jis rodo ambicijas, norus ir pasitikėjimą savimi. Jis sąmoningai domisi kitais vaikais: ką jie sako, daro, siūlo ir mokosi tinkamai į visa tai reaguoti. Tokio amžiaus vaikui įdomiau mokytis iš bendraamžio nei iš tėvų. Todėl jums į pagalbą atskuba geriausia draugė, bendražygė – Kakė Makė ir pristato knygelių seriją ,,Kakės Makės atradimai“, kurios pagrindinis tikslas – supažindinti mažuosius su higiena, laiko pažinimu, emocijomis, savo kūnu ir išmokyti gražiausių žodžių.
Knygelės viršelis ir visi puslapiai yra storo kartono, o šonuose esantys skirtukai leis paprasčiau orientuotis knygos puslapiuose.
Rekomenduojama 4–6 metų vaikams.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!