Kaip užauginti tikrą vyrą be tėvo šeimoje

Kaip užauginti tikrą vyrą be tėvo šeimoje

Autorius: Richard Bromfield, Cheryl Erwin

ISBN kodas: 9955230576
Išleidimo metai: 2006
Puslapių skaičius: 277
Viršelis: Minkštas
Vaikų psichologas dr. Richardas Bromfieldas (Ričardas Bromfildas), dirbantis Harvardo medicinos mokykloje, ir šeimos psichiatrė Cheryl Erwin (Šeril Ervin), psichologinių knygų apie vaikų auklėjimą bendraautorė, įtaigiai kalba apie sūnus auginančių vienišų motinų problemas.
Pasitelkdami gyvus pavyzdžius, autoriai atsako į daugelį klausimų: koks mano, kaip vienišos motinos, vaidmuo? Ar galiu būti tikra, kad mano sūnus užaugs neprarasdamas vyriškos tapatybės? Galiausiai kaip nepamiršti savęs ir savo poreikių?
Ši knyga, naudinga ne tik vienišai mamai, bet ir bet kuriai berniuką auginančiai šeimai, padės įveikti problemas, susijusias su prisirišimu ir atsiskyrimu, priklausomybe ir savarankiškumu, leistinomis ribomis ir privatumu.
Sužinosite, kaip ugdyti berniuko charakterį, gebėjimus ir tapatybę, puoselėti sveiką požiūrį į moteris ir meilę, padėti siekti mokymosi bei profesinės sėkmės ir pasirengti neišvengiamai ateisiančiai dienai, kai sūnus pradės gyventi savarankiškai.
Šia knyga pristatoma nauja psichologinių leidinių serija „Baltų lankų patarimas“, skirta šiuolaikiniam žmogui, kuris neabejingas jį supantiems žmonėms ir pasirengęs priimti nūdienos pasaulio keliamus iššūkius. Kiekviena knyga – tarsi vienas patarimas, apibendrinantis ir padedantis įveikti aktualią problemą.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!