Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun.

Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun.
ISBN kodas: 9789955919148
Išleidimo metai: 2019
Puslapių skaičius: 224
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Knygos „Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis “ aprašymas
Kada t. Antanas Saulaitis, SJ pradėjo atsakinėti į vaikų klausimus žurnale Bitutė, jau turbūt niekas neprisimena.Tačiau žinoma tiek, kad prieš dešimt metų atsakymų jau buvo susikaupę pakankamai knygelei išleisti. Knygelė vadinosi Kaip atrodo dvasios? (Tyto alba, 2009), buvo šiltai ir smagiai iliustruota ir labai mėgstama bei vertinama ir didelių, ir mažų skaitytojų.

Praėjus dešimčiai metų, skaitytojai ėmė skųstis, kad senosios knygelės nebeįmanoma gauti, užaugo krūva naujų vaikų, kurių anksčiau nebuvo, ir todėl jie senosios knygelės neskaitė, o kadangi t. Antanas toliau atsakinėjo į vaikų klausimus “Bitutėje”, atsakymų vėl susikaupė tiek, kad neliko kitos išeities, kaip tik leisti dar vieną knygelę. Visi labai džiaugiamės, kad susirinko visa senoji komanda – iliustratorė, maketuotoja, sudarytoja ir, žinoma, t. Antanas.

Knygelės "Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis, SJ" turinys padiktuotas vaikų. Jų klausimai suskirstyti į temas – apie Dievą, Bažnyčią, pasaulį ir kitus jiems rūpimus dalykus. Kartais net į labai panašius klausimus atsakymai išeina skirtingi, lyg nudažyti kita spalva, tačiau jie visada alsuoja meilės Dievui, žmonėms ir pasauliui dvasia. Todėl jie visada skelbia tą patį ir moko to paties: Dievas yra geras ir mylintis; pasaulis yra gražus ir įdomus; žmonės yra brangūs ir verti meilės; visada verčiau rinktis tikėti gėriu ir jo siekti, o ne bijoti blogio.

T. Antanas Saulaitis, SJ (g. 1939) – mylimas kunigas jėzuitas, skautas, vaikų ir jaunimo sielovadininkas, o taip pat knygų autorius, universiteto dėstytojas, stovyklų kapelionas, žmonių mylėtojas. Užaugęs JAV lietuvių karo pabėgėlių šeimoje, jaunystėje jis pamilo ir Pietų Ameriką bei misionieriaus gyvenimą. Be to, studijavo chemiją, filosofiją ir teologiją, visą gyvenimą kasdien perskaito po knygą. Kitaip sakant, t. Antanas turi tiek žinių ir patirties, kad neabejotinai gali atsakyti į bet kokį klausimą, ir tiek meilės, kad maloniai sutinka atsakyti kiekvienam vaikui ar suaugusiajam.
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knygą parduoda:
10.89 €
Pirkti
Kaip nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!