Juodasis žirgas

Juodasis žirgas
ISBN kodas: 9786090107447
Išleidimo metai: 2012
Puslapių skaičius: 190
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Tolima šiaurė, prieš tūkstantį metų...
Išsiruošę į vilkų medžioklę Storno kaimo vyrai vienoje iš vilkų landų randa... mergaitę – mažytę, purviną ir staugiančią vilko balsu. Jie mažylę parsiveža į kaimą ir atiduoda šeimai, auginančiai panašaus amžiaus berniuką – Sigurdą.
Vaikai pamažu susidraugauja, ir Pelytė, – tokį vardą kaime gauna mergaitė, – nors ir jautri, užsisklendusi, vėl įpranta gyventi su žmonėmis.
Tačiau kaimo gyventojai ir ypač Sigurdas jaučia, kad mergaitė turi paslaptį. Kur ji gyveno prieš patekdama pas vilkus? Kas ją išmokė skaityti gyvūnų mintis ir matyti jų akimis?
Dar daugiau paslapčių užmena keista dėžė, išmesta jūros, ir netrukus į kaimą atklydęs svetimšalis juodais delnais ir baltais plaukais, laivais atplaukiančių pirklių pasakojimai apie ištuštėjusius kaimus Storno kaimynystėje bei Juodojo Žirgo karių bijančius žmones.
Storno gyventojai jaučia, kad netrukus jų gyvenimas negrįžtamai pasikeis – artėjantys pavojai atskleis daug paslapčių ir iš visų, o ypač iš Sigurdo, pareikalaus didelės narsos, brandos ir išminties...

Šią knygą siūlo:
5.00 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Gera

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!