Iš kur atsiranda vaikai

Iš kur atsiranda vaikai

Autorius: Rasa Andrikienė

ISBN kodas: 9789955921301
Išleidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 12
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Šis mums, suaugusiems, paprastas klausimas staiga gali tapti galvos skausmu, kai jį užduoda vaikas. Siekdami patenkinti jo smalsumą, suaugusieji sugalvojo linksmų istorijų apie kopūstus ir gandrus. Tačiau vaikams dažniausiai šis klausimas kyla, kai į šeimą atkeliauja broliukas ar sesutė, todėl jiems reikia protingo atsakymo. Tėvų laukia iššūkis – suprantamai kalbėti šia tema ir jaustis patogiai, nes įvairaus amžiaus vaikams reikalingi skirtingi atsakymai. Galvosūkį išspręsti padės knyga „Iš kur atsiranda vaikai“.
Norintis pažinti visas pasaulio paslaptis vaikai pradeda nuo savęs. Jam įdomu, kodėl jis yra šiame pasaulyje ir kaip čia atsirado. Vaikai - tai maži suaugusieji, su jais reikia kalbėti nepasakojant išgalvotų dalykų. Ši knyga subtiliai pasakoja apie vaiko pradėjimą, laukimą ir gimimą, nepaliekant nuošalyje emocinio vyro ir moters ryšio svarbos. Šalia natūralių ir fiziologinių gyvybės pradžios aspektų, knygoje kalbama apie emocinę, socialinę šio reiškinio pusę.
Knygelė „Iš kur atsiranda vaikai“ palengvins tėvams svarbų pokalbį apie TAI. O vaikams ji padės geriau suprasti savo kūną. Jei šia tema bus kalbama atvirai, vaikai supras, kiek iš tikrųjų daug reiškia ir kokia stebuklinga yra gyvybė. Tai ugdys jų asmenybę ir vertybines nuostatas.
Rasos Andrikienės knyga taip pat turėtų sudominti pedagogus, kuriems tenka pamokose nagrinėti temas, susijusias su vaikų atsiradimu. Ši edukacinė priemonė – patraukliai iliustruota ir suprantama kiekvienam 6-7 metų amžiaus vaikui. Žinoma, geriausia „Iš kur atsiranda vaikai“ skaityti su mama, tėčiu, mokytoju ar kitu artimu suaugusiuoju, kuris padėtų ir paaiškintų iškylančius klausimus.
Knygos „Iš kur atsiranda vaikai“ autorė – edukologė pagal diplomą, tačiau pagal pašaukimą – dailininkė. Trijų vaikų mama užsiima dailės terapija ir teikia individualias konsultacijas tiems, kurie nori keistis patys ir keisti savo gyvenimą. Moteris taip pat nuolat tobulėja, mokosi ir keičiasi. Jos vos 12 psl. knygelėje telpa visa žmogaus gyvybės atsiradimo istorija, kurią puikiai papildo jautrūs piešiniai, suprantami ir mažiesiems.
"Labai aiškiai, šiltai ir konkrečiai paaiškinta ir subtiliai atskleista žmogaus gimties esmė, vyro ir moters emocinio ryšio svarba, bei pasirinkimo atsakomybė. Jaučiu, kad tai gali tapti puikia priemone tėvams, kurių vaikams jau laikas paaiškinti šias suaugusių santykių ypatybes. Skaitydama ir žiūrėdama paveiksliukus, nejaučiau jokio nepatogumo, galvoju, kad net mažesnieji suprastų tai."
Renata Venslovienė, 4 vaikų mama, VŠĮ „Galimybių laukas" direktorė
"Šiltas ir realistiškas pasakojimas, kuriuo pasinaudodami tėvai gali atsakyti savo vaikams į klausimą: „Iš kur atsiranda vaikai?". Nuostabu, kai vaikai informaciją šia tema gauna iš žmonių, kurie juos labiausiai myli ir kuriems labiausiai rūpi tinkamai „sudėlioti" jų vertybes - iš tėvų."
Kristina Vilytė, GIMK specialistė, socialinė darbuotoja
"Ši gražiai parašyta ir drąsiai iliustruota knyga - puiki pagalba tėvams kalbėtis su vaikais apie aktualią svarbią ir tuo pačiu jautrią bet vis dar „nepatogią temą". Džiugu, kad aprašomi ne tik natūralūs fiziologiniai procesai, bet ir parodoma vyro - moters meilės, tarpusavio ryšio, pagarbos vienas kitam svarba. Knygoje pateikta 6-7 metų vaikams psichologiškai lengvai suprantama ir naudinga informacija."
Justina Slavinskienė, psichologė
Teksto ir iliustracijų autorė Rasa Andrikienė

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!