Geresnis būdas gyventi

Geresnis būdas gyventi
ISBN kodas: 9786098247404
Išleidimo metai: 2022
Puslapių skaičius: 135
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Og Mandino yra vienas labiausiai įkvepiančių autorių pasaulyje. Tačiau kadaise, būdamas trisdešimt penkerių, jis tebuvo tik apgailėtinas vargeta, ketinęs paskutinius dolerius išleisti pistoletui ir nusišauti. Dabar jis pirmą kartą aprašo savo džiaugsmo kupiną atgailos procesą, padėjusį alkoholikui per dešimtmetį tapti milijonieriumi ir laimingu žmogumi. Tik pats Ogas Mandino gali iš pirmų lūpų papasakoti šią nuoširdžią asmeninio triumfo istoriją. Ji gali ženkliai pakeisti ir jūsų gyvenimą.

Knyga „Geresnis būdas gyventi" - tai principai, apvertę Ogo Mandino gyvenimą aukštyn kojomis, jo septyniolika gyvenimo taisyklių. Šios paprastos taisyklės, kurių lengva laikytis, sudaro aiškų, išmintingą vidinio augimo ir visaverčio gyvenimo receptą, padėsiantį ir jums, kaip jau padėjo Ogui Mandino.

Daugiau nereikės nė vienos dienos leisti sielvartaujant, jaučiant nesėkmę, nepriteklių, gėdą ar savigailą. Štai geresnis būdas gyventi: tai būdas, tiesiogine prasme išgelbėjęs Ogo Mandino gyvybę, galintis padėti jums įgyvendinti savo svajones.
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knyga ką tik parduota
Paspauskite mygtuką "Noriu šios knygos" ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!