Dama su vienaragiu

Dama su vienaragiu

Autorius: Tracy Chevalier

ISBN kodas: 9955601981
Išleidimo metai: 2006
Puslapių skaičius: 248
Viršelis: Kietas
Romane „Dama su vienaragiu“ Tracy Chevalier, meistriškai supynusi istorinius faktus su vaizduote, atskleidžia vieno didžiausių meno šedevrų paslaptį.
1490 m., Paryžius. Apsukrus kilmingas prancūzas Jonas Le Vistas užsisako šešetą prabangių gobelenų pažymėti savo kylančiai padėčiai karaliaus dvare. Gobelenų eskizams piešti jis pasisamdo charizmatišką, pasipūtusį, tačiau subtilaus talento Nekaltųjų Mikalojų. Piešiant eskizus jam į akį krinta šeimininko dukra Klaudija. Siekdamas jos menininkas įsipina į trapų santykių tarp vyro ir žmonos, tėvo ir vaikų, įsimylėjėlių ir tarnų tinklą. Paskui su eskizais jis iškyla į šiaurę - į Briuselį, kur bus audžiami gobelenai.
Briuselio meistras Jurgis nuo Koplyčios rizikuoja viskuo, ką turi, kad tik spėtų užbaigti reikliam prancūzui gobelenus - puikiausią ir suddėtingiausią darbą, kokį kada nors yra audusi jo dirbtuvė. Audėjas su šeima nepasirengęs gundymams ir vilionėms, tad šis užsakymas ir susidūrimas su gyvenimo mačiusiu Paryžiaus dailininku išsunkia juos iki paskutinio lašo.
Šio darbo rezultatas pakeičia jų gyvenimus, sustabdytus gobelenuose - tiems, kas moka žiūrėti...

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!