Charles de Foucauld. Jėzaus Nazariečio pėdomis

Charles de Foucauld. Jėzaus Nazariečio pėdomis
ISBN kodas: 9789955619987
Išleidimo metai: 2006
Puslapių skaičius: 120
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Minkštas
Pastaraisiais metais vėl susidomėta Šarliu de Fuko, imta rimtai tyrinėti jo gyvenimą bei veiklą. Daugelis kunigų, vienuolių ir pasauliečių iš įvairių sluoksnių bei rasių semiasi iš jo dvasinio atsinaujinimo malonės.

Sesuo Jėzaus Ona savo knygoje, remdamasi biografijos duomenimis, apžvelgia dvasinę kelionę to, kuris tėvo Juveleno (Huvelin) žodžiais tariant, „religiją pavertė meile“. Autorė įvairiuose brolio Šarlio gyvenimo etapuose (1858–1916) atskleidžia išryškėjusį evangelinį radikalumą. Knygos puslapiuose rankame pasakojimą ir dvasines įžvalgas, kurios parodo, kaip šis Kristaus sekėjas savo patraukliu nuotykiu gali daugeliui padėti vėl atrasti Evangeliją.

Nūdien Bažnyčia oficialiai pripažino Šarlio de Fuko dorybių herojiškumą ir 2005 m. paskelbė jį palaimintuoju. Brolio Šarlio atvirumas kontempliacijos bei maldos keliui yra būtinas krikščioniškojo gyvenimo autentiškumui ir nubrėžia naują evangelizacijos kryptį ne į triumfuojantį, bet nuolankų, nuoširdų, paprastą ir brolišką suartėjimą.

Šia sesers Jėzaus Onos knyga galima mėgautis mažais gurkšneliais, kaip gero vyno taure, tad ji turi neįkainojamą vertę ir yra visiems prieinama.
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knygą parduoda:
5.39 €
Pirkti
Nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!