Bloga veganė

Bloga veganė

Autorius: Agnė Gintalaitė

ISBN kodas: 9786090402061
Išleidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 224
Viršelis: Minkštas
Jurga pragyvenimui užsidirba fotografuodama įžymybes, kurias ironiškai vadina „pacientais“. Darbas jai ne tik užtikrina nerūpestingą gyvenimą, bet ir dovanoja pažintį su žaviu plastikos chirurgu, kuri perauga į romaną. Tačiau ne žvaigždžių spindesio vedama Jurga pasirinko tokią profesiją. Kai buvo maža, jai kilo mintis, kad nuotraukos – būdas valdyti sapnus.
O fotografės sapnuose kartais iškyla kruopščiai saugoma paslaptis – vaikystėje ji su draugais nužudė žmogų. Nuo pasekmių tuomet padėjo išsisukti senelis, bet košmariška patirtis vis grįžta. Kas prieš daugelį metų nutiko tą šaltą žiemos dieną? Kasdienis gyvenimas susipina su vaikystės istorija ir atveda prie netikėto paaiškinimo, kodėl Jurga tapo vegane ir kodėl ji BLOGA.
Romano „Bloga veganė“ autorė – menotyrininkė, fotografė Agnė Gintalaitė tarptautinio populiarumo sulaukė pristačiusi savo projektą „Grožio reliktai“ (Beauty Remains) – koliažus su sovietinių laikų garažų durų nuotraukomis. Agnės nuotraukos žaibišku greičiu pasklido internete, jas publikavo garsūs tarptautiniai portalai ir įvertino užsienio įžymybės. Garažų duris fotografuojanti pagrindinė veikėja, kaip ir tai, kad Jurga sumano rašyti knygą – autobiografinės detalės, pridedančios A. Gintalaitės romanui dar daugiau intrigos.
Knygos nuotaiką sustiprina išskirtinės Rimo Valeikio iliustracijos.

Šią knygą siūlo:
4.00 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Gera

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!