Berniukas ir jo mylinti širdis

Berniukas ir jo mylinti širdis

Autorius: François David, Stasys Eidrigevičius

ISBN kodas: 9786099589701
Išleidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 36
Viršelis: Kietas
Prancūziškas Stasio Eidrigevičiaus, iliustracijos ir plakato grando, lietuvio gyvenančio ir kuriančio užsienyje, kūrinys skiriamas šiuolaikiniams mažiesiems.
Stasio pastelės švyti spalvomis, o François Davido tekstas, prasideda kaip pasaka… Berniuko širdis tokia didelė, kad sugeria viską, ką berniukas įsimyli, ir jis tampa viskuo, į ką įsižiūri: jį žavinčiu asilu, mylimu katinu, tulpe! Kovodamas su šia bėda, berniukas žiūri į bulvių krepšį, ir žybt — jo veidas pavirsta į bulvių krepšį. Jo atjautos galia tokia didelė, kad jis tampa ir pikto žvilgsnio vyru, ir žiauriai besijuokiančia moterimi…
Stasiui bendradarbiaujant su poetu François David’u gimė savęs ieškojimo ir meilės alegorija, poetinis pasakojimas ir pirma portretų galerija vaikams. Knyga „dėžutė“, kurios išorė patrauks vaikus, o suaugusieji pažvelgs giliai į jos vidų. Provokuojanti, jaudinanti knyga skatina gilintis į save, klausti savęs kas esi. Tai įspūdingos kokybės, kupinas išminties, gražiai iliustruotas ir išleistas paveikslėlių knygos žanro leidinys. „Berniukas ir jo mylinti širdis“ privalo būti kiekvienuose namuose, kurie vertina Lietuvos kultūrą ir džiaugiasi jos sėkme pasaulyje.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!