Bendravimas po mirties

Bendravimas po mirties
ISBN kodas: 9786094032820
Išleidimo metai: 2011
Puslapių skaičius: 352
Viršelis: Kietas
Žmonės, kuriuos mylime, mūsų neapleidžia
„Kai penktą valandą ryto mirė mano brangi žmona, dvi po to sekusias naktis gulėdamas lovoje, kambarį jaučiau prisipildžius visa apimančio gėlių aromato, nors jų namuose niekur nebuvo...“
Bendravimas po mirties (BPM) – tai autentiškos istorijos iš pirmų lūpų; istorijos tų, kurie išdrįso papasakoti apie tai, ką įvairiomis formomis patiria daugelis mūsų – kontaktą su artimaisiais, išėjusiais anapus. Šis kontaktas ypatingas tuo, kad patiriamas be jokių tarpinių priemonių, tokių kaip aiškiaregystė, mediumas ar intervencijos.
Emma Heathcote-James, didžiulio populiarumo sulaukusių knygų Seeing Angels, Psychic Pets bei They Walk Among Us autorė, šia knyga apibendrina ilgamečių atvejų analizių ir tyrinėjimų rezultatus. Tai, kas visus šioje knygoje istorijomis pasidalijusius žmones sieja, yra kažkas ryškiai įsimenamo ir skvarbaus − jiems nerūpi, ar ši patirtis buvo „tikroviška“, ar atkeliavo iš pasąmonės... Svarbiausia, kad tai nutiko ir tam asmeniui turėjo begalinės svarbos bei prasmės.
BPM reiškiniai padeda suvokti dvasinio pasaulio platybes, mūsų protui leisdami pamatyti plačiau aprėpiančią tikrovę – realybę, glūdinčią iki gimimo bei peržengiančią kūniškos mirties ribas. Be to, tai yra ir praktinis vadovas, kuris gali būti skaitomas bei interpretuojamas tiek paprastu, tiek giluminiu suvokimo lygmeniu. Jis numalšins kiekvieno skaitytojo troškimą pažinti, kad ir kuriame dvasinės kelionės etape jis būtų.

Šią knygą siūlo:
20.80 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

5.00 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Gera

5.00 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!